Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

DARPA chce zmienić podejście naukowców do nowych wynalazków

Amerykańska agencja rządowa, DARPA – znana z nieszablonowych projektów i futurystycznych projektów – zapowiedziała nowy kolejny projekt. Nie jest to jednak żaden pojazd czy robot. Tym razem DARPA zamierza opracować system szybszego rozwoju zaawansowanych pojazdów wojskowych.

Nowy projekt nazwany Materials Development for Platforms, ma na celu skrócenie przedziału czasu pomiędzy projektowaniem nowych materiałów, które są odporne na trudne warunki, a które mają być stosowane do budowy wyposażenia wojskowego. Dziś taki proces trwa dekady, założenie projektu przewiduje skrócenie tego czasu do 2.5 lat.
Autorzy projektu uważają, że cel jest do osiągnięcia pod warunkiem, że naukowcy będą wiedzieli w którą stronę zmierzać. Dziś wielu z nich próbuje zaprojektować św. Graaale – nowe materiały o różnych właściwościach, a dopiero potem znajdować dla nich zastosowanie. Aby potwierdzić swoją tezę zespół pracujący w ramach tego projektu zgodził się na opracowanie materiałów, które mogą wytrzymać ekstremalną temperaturę na zewnątrz przedstawionego na zdjęciu hipersonicznego samolot. Zgodnie z założeniami mają na to 2.5 roku. Zobaczymy czy im się to uda.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube