foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Intel prezentuje pierwszy procesor graficzny Arc z serii A

Niewiele czasu minęło od prezentacji przez Intel-a pierwszych procesorów graficznych Arc przygotowanych z myślą o notebookach, a już firma prezentuje układy z tej serii zaprojektowane dla komputerów stacjonarnych. Firma pokazała kartę graficzną Arc A-series Limited Edition, która pojawi się tego lata.

Niestety producent nie ujawnił ani specyfikacji ani cen, ale konstrukcja o podwójnej wysokości i chłodzenie z dwoma wentylatorami wyraźnie pokazują, że jest to produkt skierowany bezpośrednio do graczy. Najprawdopodobniej ma to być konkurencja dla kart AMD i NVIDIA.
Specjaliści spodziewają się, że pierwsze modele procesorów Arc do komputerów stacjonarnych będą obsługiwać szereg nowoczesnych funkcji, w tym akcelerowany sprzętowo ray tracing i supersampling oparty na sztucznej inteligencji. Intel już pracuje nad procesorami graficznymi drugiej generacji, nazywanymi Battlemage, i oczekuje, że sprzęt Celestial trzeciej generacji będzie skierowany do obozu „ultraentuzjastów”.
Wciąż jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy modele stacjonarne Arc będą oferować naprawdę konkurencyjną wydajność. Wiadomo, że NVIDIA jest przygotowana do wprowadzenia swoich pierwszych procesorów graficznych opartych na Ampere Next (prawdopodobnie serii RTX 40) jeszcze w tym roku, a AMD pójdzie w ich ślady z serią Radeon RX 7000. Intel dąży do prześcignięcia celu, który jest w ruchu a to nie daje gwarancji, że karta wypuszczona tego lata poradzi sobie z najnowszą, jaką zaoferuje konkurencja.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube