foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sztuczna inteligencja zrobi za ciebie notatkę ze spotkania

Do tego, że Sztuczna Inteligencja coraz częściej towarzyszy nam w codziennym życiu już się przyzwyczailiśmy. Analiza obrazów, śledzenie aktywności w sieci, podpowiadanie filmów, muzyki, książek, które nam się spodobają – to już znamy. Teraz SI może też za nas robić notatki ze spotkań.

Takie narzędzie – inteligentnego asystenta – przygotowała firma Otter. Jej rozwiązanie w sposób automatyczny stworzy podsumowanie spotkania. Co prawda na razie jest w wersji beta, ale.. to tylko kwestia czasu by zostało ono udostępnione „produkcyjnie”. Dzięki temu narzędziu będziemy wiedzieli co działo się na spotkaniu, bez konieczności poświęcania całej swojej uwagi rozmówcom.Według twórców, ich narzędzie ułatwi podejmowanie decyzji na bazie informacji omawianych podczas takich spotkań.

Otter wprowadza coś, co zostało nazwane „Meeting Gems”, co jest panelem, na którym w sposób automatyczny powstają wpisy ze spotkania, i na którym podkreślane są kluczowe momenty wyróżniające segmenty z notatek. Pozwala też oznaczyć czynności do wykonania jako zakończone i oczywiście udostępniać notatki innym osobom. Asystenta Otter można też użyć do szybkiego dodania slajdów i innych obrazów do stworzonej automatycznie notatki.Jest jednak pewne niebezpieczeństwo w wykorzystywaniu takiego narzędzia.

Podsumowania sztucznej inteligencji mogą kusić do pomijania mniej ważnych spotkań. Ale mogą tęż okazać się przydatne, gdy firmy ponownie wejdą w tryb pracy hybrydowej i zdalnej. Pandemia doprowadziła do gwałtownego wzrostu liczby wirtualnych spotkań i nie zawsze jest łatwo uczestniczyć w każdym, na które dostajemy zaproszenie. Nowa funkcja może pomóc spędzać więcej czasu na pracy, a mniej na niekoniecznie istotnych rozmowach ze współpracownikami.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube