foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft zaprezentował aktualizację wideo połączeń w Windows 11

W ramach jednego ze swoich wydarzeń Microsoft ujawnił niektóre funkcje systemowe Windows 11 zaprojektowane w celu ulepszenia wirtualnych spotkań. Niektóre są jednak zależne od sprzętu, co oznacza, że nie każdy będzie mógł się nimi cieszyć.

Funkcje te obejmują automatyczne kadrowanie (które ponownie skupi aparat na osobie, gdy się poruszy), ostrość głosu, klarowność głosu i rozmycie tła. Funkcja oparta na sztucznej inteligencji zwana kontaktem wzrokowym może sprawić, że ludzie będą „bardziej obecni” na spotkaniach.
W lutym Microsoft rozpoczął testowanie ogólnosystemowej funkcji napisów na żywo, która może okazać się pomocna dla osób niesłyszących i niedosłyszących, a także dla tych, dla których spotkanie nie odbywa się w ich narodowym języku. Technologia generuje podpisy dla dowolnej zawartości audio, w tym audio z mikrofonów i dźwięku internetowego (na przykład z platform wideo, takich jak Twitch i YouTube).
Uaktualnienia mogą wydawać się znajome dla tych, którzy spędzili czas w aplikacjach do połączeń wideo w ciągu ostatnich kilku lat. Firmy takie jak NVIDIA, Dolby, Zoom, Skype i Google Meet rozwiązały już problemy, takie jak hałas otoczenia i wizualne zakłócenia tła.
Sam Microsoft ogłosił kilka inteligentnych funkcji kamery dla Teams we wrześniu i pracuje nad ulepszeniem spotkań w Teams. Integracja tych funkcji na poziomie systemu powinna jednak sprawić, że wirtualne spotkania będą bardziej dostępne i przyjazne dla użytkownika dla większej liczby osób.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube