foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Intel zmienia nazwę procesorów

Intel postanowił zmienić nazwy swoich procesorów, które przygotowywane są z myślą o komputerach mobilnych. Niższej klasy układy będą wyłączone z rodzin Celeron i Pentium.

Obie marki mają już bardzo długą historię. Na rynku zadebiutowały w 1990 roku i zgodnie z oświadczeniem producenta, znikną z rynku w 2023. Obie marki chipów do laptopów z niższej półki zostaną zastąpione przez „procesor Intel”. Etykietki Core, Evo i vPro nadal pozostaną w użyciu. Na początku może to doprowadzić do małego chaosu, ponieważ Intel nie przedstawił planu rebrandingu. Nie wiadomo co z procesorami (a dokładniej ich nazwami) Celeron i Pentium, które montowane są w komputerach stacjonarnych.
Według niektórych analityków, decyzja Intela nie powinna być zaskakująca. Zarówno nazwy Celeron, jak i Pentium od lat są synonimami procesorów z niższej półki, a różnice pomiędzy nimi były dla użytkowników prawie niezauważalne. Jeśli mamy komputer, w którym nie ma procesora z dodatkiem „Core” można się spodziewać, że mamy do czynienia z podstawowym układem. I bądźmy szczerzy – użytkownicy kupujący laptopy klasy podstawowej nie polują na konkretną markę procesora. Tutaj ceny i podstawowa funkcjonalność komputera są ważniejsze.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube