foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft oficjalnie potwierdził, że nowa wersja Windows - ta oznaczona numerem 10 - została ukończona. Wszystko już wyszlifowano, pokolorowano i... wersję build 10240 oddano w ręce speców od sprzedaży. Jeszcze w tym miesiącu pierwsze urządzenia mają być wyposażane w wersje OEM, czas więc na to najwyższy.

Według Verge to dziś Microsoft wewnętrznie podpisał ostatnią kompilację, a jeszcze w tym tygodniu ma być zatwierdzona wersja RTM (Release to manufacturing). Oficjalna premiera systemu została zaplanowana na 29 lipca, jednak użytkownicy, którzy zapisali się na aktualizację systemu operacyjnego mogą się spodziewać, aktualizacji dopiero kilka tygodni po premierze. Wynika to m.in. z tego, że producenci urządzeń mobilnych muszą mieć czas na to, by zaimplementować nowy system w swoich nowo wyprodukowanych urządzeniach.
Dla Microsoftu jest toteż historyczna chwila, ponieważ ta wersja systemu będzie najprawdopodobniej ostatnią wersją, która będzie dostępna również w wersji pudełkowej. Koncern rozpoczął wdrażanie nowej polityki dystrybucji swojego systemu, czego pierwszym znakiem jest aktualizacja starych systemów informująca o możliwości upgradu do 10-ki. Kolejne systemy mają już być oferowane tylko poprzez kanał internetowy.

Wiadomo też jak będzie wyglądało opakowanie wersji pudełkowej. Podobno jej wizualizacja " przeciekła" do Internetu, ale jak to jest z tymi przeciekami, wszyscy wiemy.

Windows10 Box Art Full

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube