foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft zaczął aktualizację swojego systemu operacyjnego do najnowszej wersji oznaczonej cyfrą 10. I oczywiście w sieci pojawiły się pierwsze opinie. Na pewno zaskoczeniem dla wielu użytkowników Windowsa będzie to, że są one pozytywne.

Śledząc różne strony oraz portale społecznościowe nie spotkałem się jeszcze z żadnym wpisem, który w jasny i zdecydowany sposób wskazywałby, że Windows 10 to porażka. Wszędzie są głosy typu: Najlepszy windows, Śmiga jak ta lala, Sterowniki Git nic sie nie zepsulo co do gier jest okej, Windows 10 - dobry systemik polecam! itd, itd. Oczywiście pojawiają się pewne problemy, komuś nie działa głos, ktoś inny nie może pobrać aktualizacji, bo serwery są przeciążone, ale.. ogólnie wygląda na to, że Microsoft wszystkich pozytywnie zaskoczył.
Nie wszyscy jednak dotarli jeszcze do wszystkich "niespodzianek" Microsoftu. Jedną z nich są np. reklamy w grach, które wcześniej nie miały takich przeszkadzajek. Przykładem jest Soltaire, gra która jest dostarczana z systemem operacyjnym. Wbudowano w niej mechanizm wyświetlania reklam - jeśli chcemy się go pozbyć musimy zapłacić 1.49$ miesięcznie lub 9.99$ za subskrypcję roczną.

W polskiej wersji systemu nie ma też Cortany.. przynajmniej na razie. Automatycznie po instalacji włączane są keyloggery i aktualizacje P2P. Jest trochę ułatwień, ale jest też trochę więcej "śledzenia" użytkownika.

Takich niespodzianek może być w systemie więcej - napiszcie jak je znajdziecie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube