foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Ideą wirtualnej rzeczywistości jest umieszczenie operatora w środowisku maksymalnie zbliżonym do rzeczywistego. W przypadku gier dostarcza to niezapomnianych wrażeń i solidnie podnosi poziom adrenaliny. Pomimo tego, że w rzeczywistości siedzimy na kanapie. Australijczycy mogą teraz współdzielić wrażenia i przeżywać przygody w wirtualnych światach wspólnie z przyjaciółmi. Otwarto tam pierwsze centrum gier - Zero Latency.

Centrum to tak naprawdę ogromny magazyn o powierzchni 4.300 stóp kwadratowych (czyli ok 400 metrów kwadratowych), które wyposażone w 129 kamer PlayStation Eye. Gracze wyposażenie w zestawy Oculus Rift DK2, plecak zawierający komputer Alienware Alpha i odpowiednie zasilanie zostanie "podłączony" do kilku z zainstalowanych kamer. Uczestnicy zabawy będą mogli swobodnie poruszać się po magazynie wczuwając się w rolę bohatera gry z gatunku FPS. Jak sama nazwa wskazuje, hala jest przygotowana do tworzenia zerowej latencji doświadczenia, czyli to co gracze widzą w wirtualnej rzeczywistości jest dopasowane do rzeczywistego otoczenia (widzisz schody w grze i faktycznie możesz się wspiąć po prawdziwych schodach).
W pierwszym tygodniu po uruchomieniu centrum, do zabawy zgłosiły się setki amatorów wirtualnej rozrywki. Za godzinę zabawy trzeba zapłacić 88 dolarów. W całym magazynie może się jednocześnie bawić 4-6 graczy.
Przypomnę, że podobny obiekt - Void - budowany jest w Salt Lake City. Jego uruchomienie planowane jest na przyszły rok.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube