foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Każdy kto gra w gry komputerowe zna markę Razer. I każdy gracz pożąda akcesoriów z logo tego producenta. Nie każdego jednak stać na te, było nie było, drogie gadżety. Tymczasem firma kontynuuje swoją nową politykę i powoli wprowadza do sprzedaży akcesoria dedykowane graczom konsolowym. Jedną z takich nowości jest kontroler do Xbox One - Razer Wildcat.

Kontroler jest bezprzewodowy, co na pewno przypadnie do gustu wielu graczom preferującym swobodę podczas zabawy Razer Wildcat. Kontroler wyposażono w cztery wielofuncyjne przyciski, i oczywiście standardowe klawisze, którym można przypisać dowolne funkcje. Według producenta Wildcat jest ok 25% lżejszy niż inne kontrolery współpracujące z Xbox One - oczywiście w klasie urządzeń turniejowych.
Kontroler wykorzystuje najlepsze doświadczenia profesjonalnych graczy, ma więc ergonomiczny kształt, który ułatwia dostęp do przycisków, umożliwia również stworzenie dedykowanego układu przycisków dla różnych gier. O profesjonalizmie wykonania może świadczyć fakt, że drążki analogowe wykonano z wysokowęglowej stali oraz przełączników stosowanych w przemyśle lotniczym.
Razer Wildcat jest co prawda bezprzewodowy, w komplecie z nim oferowany jest jednak przewód w oplocie z końcówką microUSB. Można też do niego podłączyć zestaw słuchawkowy, w tym celu przygotowano port typu jack 3.5 mm, są również dostępne opcjonalne uchwyty gumowe , które wzmocnią chwyt kontrolera.
Razer Wildcat ma być dostępny w październiku w sklepie internetowym producenta "za jedyne" 149,99$, czyli ok. 570 zł. I to jest niestety jedyna wada tego cacka.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube