foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SpaceX Dragon na Marsie - duże zdjęcie

Wszyscy wiedzą, że Las Vegas to prawdziwa jaskinia hazardu. Dziesiątki kasyn, firmy bukmacherskie i różne dziwne zakłady o naprawdę niemałe pieniądze. Do tych dziwnych zakładów dołączył nowy, tym razem na naprawdę kosmiczną skalę. Hazardziści mogą obstawiać, kto pierwszy wyląduje na Marsie: Nasa czy SpaceX.

Do tej pory wszyscy wierzyli, że to NASA wyśle pierwszą ekspedycję na Czerwoną Planetę. Jednak ostatnie lata pokazały, że w podboju kosmosu chcą uczestniczyć również firmy prywatne, które dysponują nie gorszą technologią niż Amerykańska Agencja Kosmiczna. Bukmacherzy stawiają 5 do 1, że to SpaceX jako pierwsze dotrze na Marsa bo ma pieniądze i motywację. W przypadku NASA przyjmowane są zakłady w stosunku 80 do 1. Agencja byłaby faworytem gdyby nie cięcia budżetowe, które spowalniają prowadzone przez nią programy. Co ciekawe, lepiej od NASA stoi również zakład na Mars One - pojazd, którym ma polecieć ekspedycja, która jednocześnie zrealizuje reality show z wyprawy. Najbardziej pesymistyczne są jednak rokowania dla Chin i Europy - 100 do 1.300 do 1.
Na szczęście zakłady bukmacherskie nie mają wpływu na plany i budżety rządów, które same nie oglądając się na bukmacherów (mam nadzieję) decydują o kwotach przekazanych na programy kosmiczne.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube