foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ArcaBoard

Każdy kto oglądał Powrót do przyszłości, zwłaszcza drugą część, chciałby jak Marty McFly popisywać się umiejętnością jazdy na deskorolce. Wyszczególniłem drugą część, ponieważ to tam zaprezentowano deski, które unosiły się na poduszce powietrznej, a takie właśnie deski są już dziś dostępne. I ich ceny są niższe niż kilka miesięcy temu.

To, że ceny produktów spadają, jest naturalną koleją rzeczy. Im produkt bardziej ustabilizowany, im więcej się go sprzeda oraz im więcej konkurencyjnych firm wprowadzi na rynek swoje wersje tych produktów, tym cena jest atrakcyjniejsza (pomijam tu kwestię jakości). W każdym razie firma Arca Space, która jako pierwsza wypuściła na rynek Hoverboard - deskę na poduszce powietrznej, obniżyła cenę swojego produktu. I to całkiem poważnie. Pierwotna cena ustalona na poziomie 19.900$ spadła do 14.900$, kto więc wstrzymał się z zakupem oszczędził pięć tysięcy dolarów. Niemniej i tak cena, jaką musimy zapłacić za deskę jest całkiem solidna, za te pieniądze można mieć całkiem przyzwoity samochód.
Dziś Hoverboard to deska, która przy pomocy 36 elektrycznych wentylatorów generuje poduszkę powietrzną, która pozwoli podnieść deskę z ładunkiem na... 6 minut. Jak na 14.900$ to jednak dość skromne możliwości, chociaż na pewno znajdą się gadżeciarze, dla których nie liczy się cena, a posiadanie czegoś nowego i unikalnego. Producent zdaje sobie sprawę z małej atrakcyjności tak krótkiego czasu pracy deski, dlatego przygotowuje wymienne pakiety z bateriami, które pozwolą na dłuższy lot deski. Wymiana takiego pakietu ma być bardzo szybka - poniżej minuty - a pozwoli na kolejne 6 minut lotu.
Jak wygląda lot na takiej desce prezentuje poniższy film.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube