Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Machu Picchu

Wirtualna rzeczywistość coraz głębiej wchodzi w nasze życie. Przede wszystkim w sferę rozrywkową i ... turystyczną. Firma Jaunt proponuje pierwsze wirtualne wycieczki po świecie.

Na początek przygotowano wycieczkę do Peru. Debiutancki film, pozwoli przejść górską trasę w Andach. Przechodząc od karczmy do karczmy aż do Machu Picchu. Nakręcony w technologii 360 stopni film pozwala przemierzać górskie ścieżki oraz podziwiać górskie panoramy Andów. Film można będzie pobrać z iTunes i Google Play. C ciekawe, do oglądania filmu nie potrzeba żadnego konkretnego zestawu VR. Oczywiście gogle do wirtualnej rzeczywistości zapewnią komfort w czasie "wycieczki", ale równie dobrze można skorzystać tylko ze smartfona.
Firma Jaunt zrealizowała swój pomysł wspólnie z biurem turystycznym Mountain Travel Sobek. Obie firmy chcą stworzyć platformę cyfrową, na której będą zamieszczane różne turystyczne filmy VR. Już wkrótce dzięki obu firmom będzie można wspinać się po górach, nurkować i zwiedzać miejsca, które są po drugiej stronie świata. Pozwoli to zobaczyć miejsca, do których nigdy byśmy nie dotarli - z braku funduszy lub czasu.
Już niedługo pojawi się nowy rodzaj turystyki - wirtualna. Tańsza, bezpieczniejsza i szybsza. Tylko czy da nam ona takie efekty jak zapach świeżego górskiego powietrza czy wiatr chłodzący spocone czoło? Pewnie nie. Próbki takiego filmu możecie zobaczyć poniżej.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube