Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

InfoSfare 2016 - zbliża się dużymi krokami

Logo infoShare

Już za 8 dni w Gdańsku odbędzie się jedna z największych imprez poświęconych nowoczesnym technologiom - infoShare 2016.

To już dziesiąty raz, gdy do Gdańska zjadą specjaliści od nowych technologii. Inwestorzy i szukający inwestorów. Duzi i mali... Wszystko po to, by wymieniać się doświadczeniem, nawiązywać kontakty i... robić biznesy. Wszystko podczas jednego olbrzymiego wydarzenia, jakim jest infoShare 2016.
Dziesiąta, okrągła rocznica to prawdziwe wyzwanie dla organizatorów. Według szacunków, na konferencję zjedzie ok. 5 tysięcy uczestników, którzy wezmą udział w prelekcjach reprezentantów największych firm oraz innowatorów, których projekty osiągnęły globalny sukces. Każdy liczy na pozyskanie wiedzy o nowych technologiach i możliwościach ich wykorzystania. Wśród zaproszonych gości pojawią się: Jon von Tetzchner (twórca przeglądarek Vivaldi i Opera), Kevin Goldsmith (Dyrektor Technologiczny Spotify), Jeff Szczepanski (Dyrektor Operacyjny platformy Stack Overflow), Jacek Świderski (Prezes Zarządu Wirtualnej Polski), Marcin Iwiński (współzałożyciel CD Projekt) oraz Mateusz Kusznierewicz (Mistrz Olimpijski oraz współtwórca ZOOM.ME).
Na stronie wydarzenia pojawił się plan prelekcji, warsztatów i ... imprez towarzyszących. Kto więc jeszcze się nie zapisał - ma jeszcze okazję.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube