foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google udostępnia narzędzie do ochrony danych przed SI

TensorFlow Privacy, tak nazywa się narzędzie, które Google udostępniło wszystkim korzystającym z sieci. Ma ono pomóc zachować anonimowość danych, które pobiera i analizuje sztuczna inteligencja. Otwarty kod oparty jest na różnicy prywatności – to właśnie ten mechanizm pozwala Gmailowi udzielać inteligentnych odpowiedzi, podpowiadać itp. nie ujawniając jednocześnie żadnych sekretów osób, od których „nauczył się” odpowiadać.

Różnicowa prywatność nie jest nowa. W rzeczywistości jest to dość powszechnie stosowany mechanizm. Gwarantuje on, że sztuczna inteligencja nie będzie w stanie kodować informacji, które są unikalne dla danej osoby, i które mogą ujawnić jej tożsamość. Zamiast tego, SI uczy się tylko z wzorców, które pojawiają się masowo. To, co tysiące ludzi wpisze do Gmaila, może stać się automatyczną odpowiedzią, ale dane osobowe, które są tam wprowadzane, nigdy nie pojawią się w e-mailu nieznajomego.
Dzieląc się swoim narzędziem, Google ma nadzieję, że programiści dodadzą tego typu zabezpieczenia do innych narzędzi, przy pomocy których są uczone maszyny. Być może nawet poprawią je. Aby zachęcić do korzystania z tego programu, Google obiecuje, że TensorFlow jest łatwy w użyciu. Wymaga jedynie "pewnych prostych zmian kodu" i strojenia hiperparametrowego. Został nawet przygotowany dokument techniczny, który opisuje całe narzędzie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube