foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Weź udział w międzyszkolnym turnieju Predator Games 2023!

Ruszają zapisy do "sezonu 0" międzyszkolnych rozgrywek esportowych organizowanych przez Acer Polska. Każda szkoła podstawowa i średnia może zgłosić reprezentację, która weźmie udział w rozgrywkach League of Legends oraz Fortnite. Rozgrywki odbędą się w dniach 9-13 stycznia 2023. Cel turnieju to nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja rodziców, pedagogów i uczniów o korzyściach, wartościach ale i zagrożeniach jakie niesie ze sobą gaming.

Predator Games 2023 to projekt, który powstał z myślą o młodych pasjonatach gamingu, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi esportowcy. Do udziału w rozgrywkach potrzebują jedynie zapału oraz wsparcia szkoły. Aby zagrać w rozgrywkach uczniowie muszą zostać zgłoszeni przez swojego nauczyciela lub dyrekcję szkoły.
- Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija. Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami. Esport oraz edukacja to jedne z filarów strategi Acera na kolejne lata. Predator Games łączy oba te światy, pokazując w jaki sposób esport czy gaming może rozwijać kompetencje u dzieci. Edukując o korzyściach, nie zapominamy również o zagrożeniach. – mówi Łukasz Łopuszyński, Country Manager z Acer Polska

Jak zgłosić szkołę do turnieju Predator Games 2023?
Do stworzenia reprezentacji pedagodzy potrzebują stworzyć dwie drużyny – 6 osób grających w League of Legends oraz 4 osoby do rozgrywek Fortnite. W styczniu uczniowie zmierzą się w rywalizacji o nagrody o łącznej wartości ponad 160 000 złotych. Na najlepsze drużyny w rozgrywkach Fornite i League of Legends czekać będą laptopy, hulajnogi elektryczne oraz słuchawki i klawiatury do grania. Szkoły które zwyciężą w punktacji generalnej otrzymają po 3 pełne zestawy komputerowe Predator (PC, monitor oraz myszka i klawiatura). Zmagania graczy odbędą się w dniach od 9 do 13 stycznia.
Zapisy do rozgrywek otwarte są już na stronie www.predatorgames.pl. Liczba miejsc jest limitowana – w rozgrywkach może zagrać 128 szkół, a o ich przyjęciu stanowić będzie kolejność przesłania pełnego zgłoszenia. Zapisy otwarte będą do 1 stycznia 2023. Reprezentacje szkół, które zakwalifikują się do udziału otrzymają gwarantowane pakiety powitalne - gamingowe plecaki Predator.

To dopiero początek międzyszkolnych rozgrywek!
Zbliżający się "sezon 0" to dopiero pierwsza odsłona Predator Games. Już w lutym rozpocznie się sezon 1, podczas którego uczniowie zmierzą się w aż 4 tytułach, a rozgrywki zakończy się wielkim finałem live. Ponadto, udział będzie mogło wziąć ponad 1000 szkół, które zagrają o jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody. Rozgrywki wspierają partnerzy - Intel, Google, Media Expert i patroni - Minister Edukacji i Nauki, GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych i SPIDOR.
Zapraszamy już teraz do zapisów i walkę o nagrody o wartości ponad 160 000 złotych!

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube