foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

13 nagród CES 2023 Innovation Awards dla MSI

 

Produkty MSI zdobyły siedem nagród w różnych kategoriach, począwszy od gamingu po domowe komponenty i akcesoria audio-wideo, a kolejne sześć zostanie ujawnionych w styczniu 2023 roku.

MSI, światowy lider w dziedzinie produkcji sprzętu komputerowego, rozwiązań gamingowych, systemów dla twórców treści, projektantów i biznesu, ma przyjemność poinformować, że jego produkty zdobyły łącznie 13 nagród CES® 2023 Innovation Awards. Wśród wyróżnionych urządzeń znalazły się monitory, laptopy, desktopy i podzespoły komputerowe. Siedem wyróżnionych produktów zostało już ogłoszonych szerokiej publiczności, a pozostałe sześć zostanie ujawnionych 3 stycznia 2023 roku.

Do tegorocznej rywalizacji o nagrody CES Innovation Awards, zgłoszono rekordową liczbę, ponad 2100 produktów i rozwiązań. Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi jeszcze przed targami CES 2023, będących jedną z najważniejszych imprez technologicznych na świecie, która odbędzie się w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 roku w Las Vegas w Newadzie.

CES Innovation Awards, którego właścicielem i organizatorem jest Consumer Technology Association (CTA)®, to coroczny konkurs, w którym wyróżnia się wybitne wzornictwo i projekty techniczne w 28 kategoriach związanych z technologiami wykorzystywanymi w produktach konsumenckich. Te najwyżej ocenione otrzymują wyróżnienie „Best of Innovation”. Elitarny grono jurorów, składające się z branżowych ekspertów, w tym przedstawicieli mediów, projektantów i inżynierów ocenia zgłoszone produkty pod kątem innowacyjności, zastosowanych technologii i rozwiązań technicznych, funkcjonalności, estetyki oraz wzornictwa.

Firma MSI zdobyła nagrody CES Innovation Awards w kategoriach „Gaming”, „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe” oraz „Domowe komponenty i akcesoria audio-wideo”.

Zawsze staramy się, aby nasze produkty zapewniały użytkownikom jak najlepsze, nie tylko gamingowe wrażenia. Chcemy, aby również twórcy treści, biznesowe elity i zwykli konsumenci byli w jak największym stopniu zadowoleni z użytkowania naszego sprzętu. Bycie docenionym, rok po roku, w konkursie CES Innovation Awards za nasze nieustanne dążenie do wprowadzania na rynek przełomowych innowacji i estetycznego wzornictwa to naprawdę wielki zaszczyt” – powiedział Sam Chern, wiceprezes MSI ds. marketingu.

Wśród nagrodzonych produktów MSI znalazły się:

MEG TRIDENT X2: Wyróżniony w kategorii „Gaming”

MAG 275CQRX/325CQRX: wyróżniony w kategorii „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe”

Modern MD271UL: Wyróżniony w kategorii „Domowe komponenty i akcesoria audio-wideo”

MEG 342C QD-OLED: Wyróżniony w kategorii „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe”

GeForce RTX™ 4090 SUPRIM LIQUID X 24G: Wyróżniony w kategorii „Gaming”

MEG Z790 GODLIKE: Wyróżniony w kategorii „Gaming”

MEG Ai1300P PCIE5: Wyróżniony w kategorii „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe”

Wyróżnione nagrodami CES 2023 Innovation Awards produkty, wraz z ich opisami i zdjęciami można znaleźć na stronie CES.tech/innovation. Więcej nagrodzonych produktów zostanie ujawnionych i przedstawionych publiczności w styczniu 2023 roku. Nagrodzone produkty zobaczyć będzie można podczas targów CES 2023.

Targi CES 2023 odbędą się w Las Vegas w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 r., a w dniach od 3 do 4 stycznia 2023 r., targowe stoiska otwarte będą dla przedstawicieli mediów. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami prezentowanymi przez globalne marki, usłyszeć o przyszłości technologii bezpośrednio od ich twórców, spotkać się z przedstawicielami firm i innymi uczestnikami targów. Na targach zapoznać się będzie można z tym, w jaki sposób innowacje dotyczące zrównoważonego rozwoju, transportu i mobilności, cyfrowej ochrony zdrowia, metaversum i innych dziedzin odpowiadają na największe wyzwania świata. Odwiedzający targi, będą mogli wysłuchać ekspertów z różnych branż podczas prowadzonych na żywo konferencji, w tym szefów takich firm, jak John Deere i AMD.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube