Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MAD CATZ: Bezprzewodowy headset F.R.E.Q. M

Mad Catz, czołowy producent akcesoriów gamingowych zaprezentował bezprzewodowe słuchawki przeznaczone dla graczy. F.R.E.Q. M to wszechstronny headset, który współpracuje ze smartfonami, PC-tami, a także urządzeniami Mac.

Bezprzewodowy headset Mad Catz F.R.E.Q. M to produkt, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk stereo zarówno podczas gier, jak i słuchania muzyki na urządzeniach mobilnych, a także PC-tach i produktach z systemem iOS. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii mającej na celu poprawę jakości rozmów, świetnie sprawdzi się we współpracy ze smartfonami czy tabletami wykorzystującymi moduł Bluetooth.

Połączenie przez kabel
F.R.E.Q. M umożliwia również zastosowanie zwykłego kabla do podłączenia ze sprzętem, wszędzie tam gdzie łączność bezprzewodowa jest niemożliwa. Przewód z jackiem 3,5 mm idealnie nadaje się do podłączenia smartfona bądź playera np. podczas podroży samolotem. Aby naładować headset wystarczy połączyć go za pomocą dołączonego kabla USB do PC-ta lub Maca.

Synchronizacja dwóch urządzeń
Dzięki synchronizacji dwóch urządzeń jednocześnie poprzez moduł Bluetooth, możesz oglądać film na tablecie i w tym samym czasie odebrać połączenie telefoniczne. Odtwarzanie filmu na czas rozmowy zostanie automatycznie wstrzymane, dzięki czemu użytkownik może komfortowo prowadzić rozmowę telefoniczną. Poziom głośności w telefonie można regulować poprzez kontroler umiejscowiony na obudowie słuchawek.
Stworzony z myślą o użytkownikach Apple
Dzięki technologii Bluetooth certyfikowanej przez firmę Apple, zestaw współpracuje z urządzeniami z systemem iOS (iPod 3, 4, 5 generacji, iPhone 4, 4S, 5, iPad 2, 3 i generacji oraz mini iPad). W zależności od potrzeb można również sparować słuchawki np. z iPhonem za pomocą tradycyjnego kabla ze złączem 3,5 mm.

Wsparcie dla kodeków aptX oraz AAC
Dzięki obsłudze kodeków aptX oraz ACC, użytkownik może cieszyć się wysoką jakością audio przesyłaną przez moduł Bluetooh. W praktyce oznacza to, że zestaw F.R.E.Q. M zapewnia taką samą jakość przy korzystaniu z łącza bezprzewodowego, jak w przypadku podłączenia (kablem z jackiem 3,5 mm) klasycznych słuchawek. Kodek AAC, zaprojektowany jako następca mp3, oferuje lepszą jakość dźwięku przy podobnym rozmiarze danych. Dzięki temu użytkownicy urządzeń Apple (iTunes) mogą cieszyć bardzo dobrej jakości odbiorem stereo.
Kontroler audio zawsze pod ręką
Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu wszystkich przycisków, FREQ M zapewnia kontrolę audio bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenie mikrofonu, podkręcanie głośności, pomijanie utworów muzycznych czy odbieranie połączeń telefonicznych, wszystko to możesz wykonać w łatwy i komfortowy sposób jedną ręką.

Potężny dźwięk stereo
Urządzenie posiada wysokiej jakości, 40 mm przetworniki umieszczone w wygodnych nausznikach. Dzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z mocnym basem, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk. Zakres częstotliwości słuchawek zawiera się w przedziale od 20Hz do20KHz. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki czy przechodzisz ważną misję, możesz być pewien, że F.R.E.Q. M dostarczą Ci mnóstwo wrażeń.
Uniwersalne zastosowanie
Produkty oparte na technologii GameSmart współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Dzięki temu kompatybilne są z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PC-ta czy tablet, F.R.E.Q. M jest zawsze gotowy do pracy.

Składana konstrukcja, większa mobilność
Dzięki składanej konstrukcji, headset jest idealnym kompanem podczas podróży. Wystarczy złożyć go, umieścić w dołączonym etui i zabrać ze sobą. Zintegrowany ze słuchawką mikrofon jest bardzo wygodny w użyciu. Nie trzeba go odłączać podczas transportu i nie zabiera dodatkowego miejsca w torbie.
Cena detaliczna produktu wynosi zł 799 zł

Cechy urządzenia:
- Magnes neodymowy
- Kontroler głosu na obudowie słuchawek
- Zintegrowany mikrofon
- 40 mm przetworniki
- Zakres częstotliwości słuchawek: 20Hz – 20KHz
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD): < 1%
- Wtyk audio 3,5mm
Zestaw zawiera:
- Bezprzewodowe słuchawki F.R.E.Q. M
- Kabel mini USB 1,5 m
- Kabel audio z jackiem 3,5 mm
- Etui

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube