Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Koss – słuchawki z dożywotnią gwarancją

Słuchawki KOSS są adresowane dla użytkowników o sprecyzowanych wymaganiach. To ponadczasowy sprzęt, który opiera się chwilowym trendom i modom.

Pierwsze słuchawki stereofoniczne KOSS ujrzały światło dzienne 57 lat temu. Co ciekawe, od 1989 niektóre modele objęte są dożywotnią gwarancją. Na taki krok mogą sobie pozwolić jedynie renomowani producenci, oferujący rozwiązania najwyższej klasy. KOSS zaprezentował niedawno trzy nowe produkty - Pro4S, SP330 oraz SP540. Wymienione modele posiadają kilka cech wspólnych, m.in. profil D naśladujący kształt ucha. Ale to nie jedyne rozwiązanie zapewniające wygodę użytkowania. Poduszki, wykonane z miękkiej skóry, a także konstrukcja pałąka pokrytego miękką pianką, owiniętą w oddychający materiał, sprawiają, że użytkownik nie odczuwa dyskomfortu nawet podczas kilkugodzinnego słuchania muzyki. Znakiem firmowym produktów KOSS jest trwałość. Nowe słuchawki podtrzymują tę tradycję - nauszniki z wzmocnionego, anodowanego aluminium i formowane metalowe zawiasy zapewniają ogromną wytrzymałość.

Model Pro4S dostarcza największych doznań estetycznych podczas słuchania muzyki. To słuchawki studyjne, które wykorzystują elementy SLX40, dostrojone do brzmienia studyjnego. W rezultacie dźwięk wydobywający się z przetworników jest idealnie dopasowany do potrzeb każdego studia muzycznego. Słuchawki posiadają odczepiany kabel z możliwością wyboru wejścia. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne dopasowanie słuchawek. Kiedy kabel jest podłączony, wówczas przeciwne gniazdo pełni rolę wyjścia, pozwalając na szeregowe łączenie słuchawek. Pro4S pracują w przedziale częstotliwości 10 Hz - 25 kHz, wartość impedancji wynosi 35 Ohm, zaś czułość 99 dB.

Kolejną nowinką jest model nauszny SP330, wyposażony w układ SLX30. Jego zastosowanie sprawia, że dźwięk jest dynamiczny i dostosowany do osobistego słuchania. Z kolei słuchawki wokółuszne SP540 posiadają element PLX40, o tożsamych właściwościach z SLX30. Oba modele posiadają odczepiany kabel oraz możliwość złożenia i schowania w futerale. Słuchawki nieznacznie różnią się zakresem częstotliwości (20 Hz -25 kHz w SP330, 10 Hz - 25 kHz w SP540) oraz czułością, która wynosi 101 dB oraz 99 dB odpowiednio dla SP330 i SP540.
- To sprzęt dla osób, które wiedzą czego oczekują od słuchawek. Tego typu słuchaczy nie interesują sezonowe mody czy krzykliwa kolorystyka. Słuchawki KOSS stają się nieodłącznym towarzyszem na długie lata. Dożywotnia gwarancja stanowi potwierdzenie, że klienci dokonali optymalnego wyboru - mówi Maciej Kramer, Kierownik Działu Marketingu i Reklamy Hama Polska.
Sugerowane ceny w Hama Polska:
Słuchawki KOSS nauszne SP330 – 599 złotych
Słuchawki KOSS wokółuszne SP540 – 699 złotych
Słuchawki KOSS studyjne PRO4S – 699 złotych

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube