foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo

Inteligentne pojazdy oraz związane z nimi wyzwania będą jednym z kluczowych tematów 16 Międzynarodowego CAR Symposium, które odbędzie się w RuhrCongress w Bochum 11 lutego 2016 roku. Samochody wykorzystujące sieć mogą zwiększyć bezpieczeństwo swoich pasażerów, ale przyciągną także uwagę cyberprzestępców.

Prelegenci będą dyskutować o źródłach najgroźniejszych ataków i o tym w jaki sposób firmy z branży motoryzacyjnej powinny się przed nimi chronić. Dr Tilman Frosch, CEO G DATA Advanced Analytics, w wystąpieniu „IT Security Challenge” przedstawi metody pozwalające zabezpieczać samochody przed cyberprzestępcami. CAR Symposium poprzedzi konferencja „Samochody podłączone do sieci. Ochrona i bezpieczeństwo”, która odbędzie się 10 lutego w kampusie G DATA w Bochum.

W jaki sposób działa malware atakujący nowoczesne pojazdy i jak stawić czoło cyberprzestępcom? Te oraz inne kwestie zostaną omówione podczas prezentacji Ralfa Benzmüllera, szefa G DATA SecurityLabs, Arndta Kohlera z IBM Security oraz Mohammada Ilyasa, szefa Online Trust Center, Continental AG.

„Malware motoryzacyjny. Które ataki skierowane przeciwko pojazdom naprawdę zasługują na uwagę?” - to temat wystąpienia Ralfa Benzmüllera. Ekspert z branży bezpieczeństwa zaprezentuje najczęstsze scenariusze cyberataków skierowanych na pojazdy, wskazując jednocześnie najbardziej zyskowne obszary z punktu widzenia hakerów. Ralf Benzmüller wskaże również przykładowe rozwiązania problemów, które już w niedługim czasie mogą zajmować branże motoryzacyjną.

G DATA na CAR Symposium

Dzień I
10.02.2016, „Samochody podłączone do Internetu. Ochrona i bezpieczeństwo”, 11.00 - 18.00 G DATA Campus
■ 11.00. Powitanie i prezentacja programu - Walter Schumann, członek zarządu G DATA oraz Thorsten Urbanski, szef komunikacji korporacyjnej
■ 11.15. „Malware motoryzacyjny. Które ataki skierowane przeciwko pojazdom naprawdę zasługują na uwagę?” – prezentacja Ralfa Benzmüllera, szefa G DATA SecurityLabs

Dzień II
11.02.2016, XVI CAR Sympozjum w RuhrCongress Bochum
■ 13.15. BLOK: "Wyzwania dot. bezpieczeństwa i IT”
“Powieście go wysoko – o nisko wiszących owocach, własności intelektualnej I łańcuchu dostaw” – prezentacja Dr. Tilmana Froscha, CEO G DATA Advanced Analytics.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube