foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo Victorinox

Firma Victorinox, producent wysokiej jakości produktów odzwierciedlających szwajcarski styl życia, wraz z firmą Acer, jedną z czołowych spółek produkujących komputery PC, poinformowały dzisiaj o wspólnym wprowadzeniu technologii do noszenia do wybranych produktów z portfolio firmy Victorinox Swiss Army. Podczas kongresu Mobile World Congress 2016 w Barcelonie obie firmy zaprezentują swój pierwszy opracowany wspólnie produkt, inteligentny dodatek Cybertool do kolekcji zegarków marki Victorinox Swiss Army I.N.O.X. 

Nasz pierwszy wspólny projekt z firmą Acer to przenośne urządzenie dodające inteligencji zegarkowi. Sprawi, że będzie on niemal tak wielofunkcyjny, jak nasz słynny nóż oficerski” powiedział Alexander Bennouna, Dyrektor Generalny spółki Victorinox Swiss Army SA. „Nasze partnerstwo z firmą Acer umożliwia nam wprowadzenie jedynego w swoim rodzaju rozwiązania, które połączy w sobie najlepsze elementy tych obu światów: innowacyjnego dodatku do noszenia, który wnosi do istniejących zegarków I.N.O.X. technologię i funkcjonalność, nie obniżając ich szwajcarskiej niezawodności i trwałości”.
Firma Acer niezmiernie cieszy się swoim partnerstwem z firmą Victorinox Swiss Army, mającym na celu tworzenie jedynej w swoim rodzaju uzupełniającej synergii” stwierdził ST Liew, Prezes Smart Products Business Group, Acer Inc. „Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu firmy Acer w zakresie technologii komputerowych i komunikacji wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć produkty dla konsumentów, którzy oczekują i poszukują ponadczasowej tradycji i fachowości firmy Victorinox Swiss Army.
Nowy rozdział dla produktów konsumenckich
Ponieważ wchodzimy w erę Internetu Rzeczy oraz Internetu Istot Żywych, konsumenci oczekują, że przedmioty codziennego użytku będą coraz lepiej połączone i skomunikowane. Jednakże konsumenci chcą nadal korzystać z produktów wysokiej jakości, których niezawodność zapewni tradycyjna fachowość. Prawdziwym wyzwaniem staje się zachowanie delikatnie wyważonej równowagi przy wdrażaniu „inteligencji”, gdyż nie powinna ona w żadnym wypadku osłabiać początkowej użyteczności przedmiotu. Partnerstwo między Acer i Victorinox Swiss Army zostało zawiązane w celu stworzenia innowacyjnych rozwiązań dla konsumentów, którzy chcą, aby elektronika do noszenia była zintegrowana z istniejącymi produktami konsumenckimi, takimi jak ich ulubione szwajcarskie zegarki.
Firma Acer, posiadająca 40-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii komputerowych i komunikacji będzie ściśle współpracować z firmą Victorinox, spółką, która od 130 lat z pasją kultywuje fachowość, tradycję, jakość oraz innowację w produkcji produktów konsumenckich. Firmy Acer i Victorinox będą wspólnie kontynuować poszukiwania mające na celu rozszerzenie funkcjonalności produktów marki Victorinox Swiss Army, pamiętając o zachowaniu ich uniwersalnego DNA.
Pierwszy rezultat współpracy dwóch firm zostanie zaprezentowany podczas MWC 2016 w Barcelonie, gdzie inteligentny dodatek dla słynnych zegarków Victorinox Swiss Army I.N.O.X. będzie pokazywany na stanowisku firmy Acer 1G50 w Hallu 1, Fira Gran Via, od 24 lutego.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube