ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Nowy sprzęt dla graczy

Nowy sprzęt dla graczy

Creative Technology Ltd. ogłosiła wprowadzenie dwóch nowych akcesoriów serii profesjonalnej dla graczy Sound BlasterX Pro-Gaming - Sound BlasterX Siege M04 i Sound BlasterX Vanguard K08 – czyli precyzyjna mysz do gier i klawiatura mechaniczna dla graczy, zaprojektowane od podstaw, aby dać zawodowym graczom możliwość wygrywania.

Sound BlasterX Siege M04

Sound BlasterX Siege M04 jest profesjonalną myszą dla graczy od Creative. Zbudowana na Sensorze PixArt PMW3360 z czujnikiem podczerwieni IR LED oraz 32-bitowy wysokiej szybkości MCU. Siege M04 oferuje szybkość raportowania danych 1000 Hz i 12 000 DPI rozdzielczości. Jest w stanie śledzić precyzyjnie każdy ruch ręki, nawet bardzo szybkie ruchy, dając graczom możliwość precyzyjnego sterowania. W połączeniu z tolerancją odległości myszy od stołu do 2mm, Siege M04 zapewnia precyzyjne odwzorowanie 1: 1 pikseli dla wszystkich wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, unikając niepożądanych efektów wszelkich przypadkowych ruchów.

Wyposażona w 7, w pełni programowalnych przycisków w tym z dedykowanym przyciskiem snajperskim i 3 pozycyjnym przełącznikiem DPI łatwego dostępu oraz przełączania on-the-fly. Mysz Siege M04 jest wyposażona w pamięć wewnętrzną, dzięki czemu użytkownicy mogą zaprogramować czujnik poziomu DPI i szybkość próbkowania, profile oświetleniowe a także przypisać przyciski zgodnie z potrzebami do gier. Wyposażona w mechaniczne przełączniki OMRON ® mysz, ma rozmieszczone w dolnej części podstawowe przyciski z lewej i prawej strony. Siege M04 ma ogromną trwałość, wykona bezbłędnie do 50 milionów kliknięć.
Zaprojektowana ergonomicznie dla praworęcznych, mysz zmieści się w dłoni i pasuje również do dłoni z dłuższymi paznokciami, zapewniając graczowi dobrą przyczepność. Jej bezpoślizgowa matowa powierzchnia i obszary pokryte teksturowanym kauczukiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet po wielu godzinach gry. Wyposażona pod spodem w duże ślizgacze z materiałów teflonowych o niskim współczynniku tarcia PTFE, Siege M04 zapewnia ultra gładkość I łatwość przesuwania. Mysz M04 jest również wyposażona w system oświetlenia Aurora Reactive, który jest w pełni programowalny do maksymalnie 16,8 miliona kolorów. 11 niezależnych segmentów LED ustawionych wokół obudowy zapewnia znakomite podświetlenie krawędzi – jest to jedyna mysz z takim oświetleniem.

Najważniejsze cechy Myszy Sound BlasterX Siege M04:
• PixArt PMW3360 IR LED precyzyjny sensor dla wytrawnych graczy
• 32-bitowy szybki MCU z wbudowanej pamięci
• 200 - 12000 DPI ustawiana na programowalnym 3 poziomowym przełączniku DPI
• Szybkość raportowania dla 1000Hz bez opóźnień reakcji i Smooth Glide całym ekranie
• brak przewidywania, brak akceleracji dla punktowych precyzyjnych ruchów
• 2mm niska odległość lift-off eliminuje niepotrzebne, przypadkowe ruchy
• 7 w pełni programowalnych przycisków, w tym przycisk snajperski i przełącznik DPI, ustawianie inteligentnych wskaźników świetlnych
• Wszystkie krawędzie myszy mają bierny system oświetlenia Aurora złożony z programowalnych elementów oświetleniowych, konfigurowalny do 16.8 miliona kolorów
• Ergonomiczny praworęczny design z bezpoślizgowej matowej powierzchni i obszarów pokrytych odpornymi, gumowymi z teksturą dla lepszej przyczepności palców zapewniającymi komfort i pewny chwyt
• niskie tarcie myszy o powierzchnię, duże ślizgacze z ultra gładkiego teflonu PTFE
• Wyposażona w zestaw wymiennych ślizgaczy myszy
• Kabel USB Nylon pleciony z kątowym odciążeniem minimalizuje zużycie

Sound BlasterX Vanguard K08
Sound BlasterX Vanguard K08 jest pierwszą wysokiej zaawansowaną klawiaturą mechaniczną do gier marki Creative. Klawiatura Vanguard K08 z układem US wyposażona w specjalistyczne mechaniczne klawisze - PRES (Perceive-React-Execute Switch) - opracowane do profesjonalnego grania. Klawisze zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane wspólnie z wiodącym ich producentem OMRON.

Żywotność klawiatury określana jest na aż 70 mln kliknięć. Czułość przycisków wynosi 45g siły nacisku, czyli niemal jak dotyk, dając możliwość zastosowań profesjonalnych. Przełączniki są bardzo elastyczne i zbudowane specjalnie do tej konstrukcji. Cechą szczególną konstrukcji klawiszy PRES jest również wyjątkowo mały skok 1,5 mm do maksymalnie 3,5 mm, co w standardowych klawiaturach wynosi odpowiednio 2,0 mm i 4,0 mm. Są one zoptymalizowane do aktywacji działania 25% szybciej, dzięki czemu gracze mogą odpalać komendy wcześniej i wykonywać 12,5% więcej kliknięć - zatem popełniać mniej błędów. Poza tym, w przeciwieństwie do zwykłych rozwiązań, każdy klawisz w Vanguard K08 wyposażony jest w podwójny krzyżak styków, aby zapewnić każdorazowe zadziałanie i niezawodny strzał graczowi, nawet jeśli jakiś styk zawiedzie.
Profile klawiszy również zapewniają szybkie i pewne uderzanie bez opóźnień.
Kompaktowa klawiatura jest ergonomicznie zaprojektowana, ma 109 w pełni konfigurowalnych klawiszy, posiada możliwość sterowania wszystkimi mediami, jak duże pokrętło głośności, dla maksymalnej wygody. Posiada podświetlenie tła pod klawiszami w całej palecie kolorów RGB, które można indywidualnie oznakować kolorami dla łatwego rozpoznawania grając w zaciemnieniu. Można też nadać klawiaturze barwy wojenne.

Cechy Sound BlasterX Vanguard K08:
• Trwała, przystosowana do profesjonalnych zastosowań klawiatura OMRON, z podwójnymi krzyżakami styków, wytrzymująca ponad 70 milionów kliknięć.
• Czułość nacisku na klawisze już 45g, mały skok klawiszy 1.5mm, umożliwia - 25% szybsze naciśnięcie i 12,5% więcej kliknięć.
• Elastyczne klawisze dotykowe oferują niezawodne i lepsze wyczucie przez grającego, cichsze kliknięcia, dla tych, którzy wolą grać w ciszy.
• Niski profil obudowy klawiszy ergonomicznie zaprojektowane dla lepszego wyczucia i naciskania
• 109 w pełni konfigurowalnych klawiszy, roller do regulacji głośności
• W pełni programowalny, system podświetlenia z 16,8 mln kolorów Aurora Reactive
• Port do wygodnego połączenia High-speed USB pass-through
• Regulacja wysokości w formie wytrzymałych wysuwanych nóg
• Odpinana podkładka do nadgarstka

"Jesteśmy bardzo podekscytowani, że wprowadzamy dwa nowe urządzenia peryferyjne o wysokiej wydajności dla wytrawnych graczy w linii Pro-Gaming Sound BlasterX. Jesteśmy na rynku graczowym od początku jego istnienia na PC, już od trzech dekad. Sound Blaster przekroczył granice innowacji i technologii audio. Nasze produkty audio, zawsze dawały przewagę konkurencyjną graczom, pomagając im w POSTRZEGANIU tego, co dzieje się wokół nich podczas gry. Ale na polu bitwy lub na torze, od gracza oczekuje się nie tylko precyzyjnego postrzegania, ale także szybkiego REAGOWANIA i skutecznego WYKONYWANIA działań. Więc pytamy, dlaczego zatrzymać się tylko na dźwięku? " Powiedział Long Chye Low, dyrektor generalny Creative.

"Dziś dajemy graczom potężną, precyzyjną kontrolę w zasięgu ręki. Nowe narzędzia przeznaczone tylko dla graczy, aby dać im najwyższą skuteczność (Postrzegać, Reagować i Wykonać). Nasze zespoły spędziły wiele godzin dziennie testując i opracowując każdy istotny szczegół budowy myszy i klawiatury, aby uzyskać najwyższą jakość i najlepszą wydajność. Urządzenia te są budowane nie tylko aby być trwałymi i uniwersalnymi, są one zaprojektowane tak, aby wygrywać;
"Wszyscy w compLexity jesteśmy wstrząśnięci uruchomieniem linii produktów dla zaawansowanych graczy Sound BlasterX. Nasze zespoły wymagających, profesjonalnych graczy pracowały z inżynierami Creative Labs aby stworzyć niepowtarzalną linię produktów, których nie możemy się doczekać, aby wykorzystać w przyszłych zawodach ", powiedział Kyle Bautista, General Manager of Complexity Gaming.

"Jesteśmy dumni ze współpracy z Creative Sound BlasterX linii peryferiów pro-gaming, dostarczając z naszej strony absolutnie najwyższą wydajność wymaganą przez profesjonalnych graczy i entuzjastów gier. Sound BlasterX Vanguard i Sound BlasterX Siege z wykorzystaniem klawiszy mechanicznych firmy OMRON uosabiają absolutnie najwyższy poziom sprzętu, najskuteczniejszy w operowaniu klawiaturą do gier i myszką w dzisiejszych formach rozgrywek ", powiedział Eric Liu, General Manager Consumer & Commercial Departament Klawiatur OMRON & Devices Corporation.

Ceny i dostępność

Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 dostępne będą w Polsce od lutego 2017 , orientacyjne ceny detaliczne wyniosą podając chwilowo w EUR:
• Sound BlasterX Siege M04 EUR79.99
• Sound BlasterX Vanguard K08 EUR179.99