Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Szeroka gama innowacji na targach CeBIT 2017 w Hanowerze

Logo Zotac

ZOTAC International, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, zaprezentował najnowsze produkty na targach CeBIT 2017, które odbywają się w dniach od 20 do 24 marca w Hanowerze. ZOTAC w oparciu o najnowocześniejsze technologie, tworzy rewolucyjne produkty dla domu i biura. Bez wątpienia uwagę zwiedzających przyciągną nowa linia mini PC ZBOX, wyposażona w procesory najnowszej generacji oraz interfejs Thunderbolt 3, oraz najnowsze flagowe karty graficzne ZOTAC.

Nowa poziom produktywności i rozrywki z mini PC ZBOX

ZOTAC zaprezentował nową generację mini PC ZBOX przeznaczoną zarówno dla entuzjastów gamingu jak i klientów biznesowych. Wszystkie modele tej linii mini PC wyposażone są w procesor Intel Kaby Lake i obsługę pamięci DDR4.

"Mini PC w szybkim tempie zastępują tradycyjne, stacjonarne komputery, oferując identyczne możliwości w małym rozmiarze, dlatego chcielibyśmy jeszcze bardziej poszerzyć ich funkcjonalność, aby uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla użytkowników", mówi Jacky Huang, dyrektor produktów mini PC w ZOTAC International.

Modele MI549 nano i CI549 nano są w stanie zaspokoić stale zmieniające się wymagania dużego i małego biznesu. Oba miniaturowych rozmiarów mini PC mieszczą się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Pasywnie chłodzony CI549 nano jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność połączoną z ciszą. Oba modele są wyposażone w interfejs Thunderbolt 3 oraz obsługę technologii Intel AMT i Intel Unite.

Jedyny w swoim rodzaju, najsilniejszy z wszystkich mini PC, MAGNUS, napędzany grafiką z serii NVIDIA GeForce® GTX 10, stał się bardziej energooszczędny i jeszcze potężniejszy, dzięki zastosowaniu procesorów Intel Kaby Lake oraz wykorzystaniu szybszych pamięci DDR4-2400.

Zagraj na nowym poziomie wydajności z jeszcze potężniejszą grafiką

Wraz z zapowiedzią GeForce GTX Ti 1080 Founders Edition, ZOTAC nie marnował czasu, przygotowując swoje renomowane modele AMP i AMP Extreme.
Nowy ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme - to nie tylko najwyższy poziom wydajności, ale także nowe funkcje i możliwości.

W dniach od 20 do 24 marca, zapraszamy do odwiedzenia stoiska ZOTAC na terenie wystawowym w Hanowerze i zapoznania się ze wszystkimi innowacyjnymi produktami ZOTAC.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube