ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Szeroka gama innowacji na targach CeBIT 2017 w Hanowerze

Logo Zotac

ZOTAC International, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, zaprezentował najnowsze produkty na targach CeBIT 2017, które odbywają się w dniach od 20 do 24 marca w Hanowerze. ZOTAC w oparciu o najnowocześniejsze technologie, tworzy rewolucyjne produkty dla domu i biura. Bez wątpienia uwagę zwiedzających przyciągną nowa linia mini PC ZBOX, wyposażona w procesory najnowszej generacji oraz interfejs Thunderbolt 3, oraz najnowsze flagowe karty graficzne ZOTAC.

Nowa poziom produktywności i rozrywki z mini PC ZBOX

ZOTAC zaprezentował nową generację mini PC ZBOX przeznaczoną zarówno dla entuzjastów gamingu jak i klientów biznesowych. Wszystkie modele tej linii mini PC wyposażone są w procesor Intel Kaby Lake i obsługę pamięci DDR4.

"Mini PC w szybkim tempie zastępują tradycyjne, stacjonarne komputery, oferując identyczne możliwości w małym rozmiarze, dlatego chcielibyśmy jeszcze bardziej poszerzyć ich funkcjonalność, aby uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla użytkowników", mówi Jacky Huang, dyrektor produktów mini PC w ZOTAC International.

Modele MI549 nano i CI549 nano są w stanie zaspokoić stale zmieniające się wymagania dużego i małego biznesu. Oba miniaturowych rozmiarów mini PC mieszczą się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Pasywnie chłodzony CI549 nano jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność połączoną z ciszą. Oba modele są wyposażone w interfejs Thunderbolt 3 oraz obsługę technologii Intel AMT i Intel Unite.

Jedyny w swoim rodzaju, najsilniejszy z wszystkich mini PC, MAGNUS, napędzany grafiką z serii NVIDIA GeForce® GTX 10, stał się bardziej energooszczędny i jeszcze potężniejszy, dzięki zastosowaniu procesorów Intel Kaby Lake oraz wykorzystaniu szybszych pamięci DDR4-2400.

Zagraj na nowym poziomie wydajności z jeszcze potężniejszą grafiką

Wraz z zapowiedzią GeForce GTX Ti 1080 Founders Edition, ZOTAC nie marnował czasu, przygotowując swoje renomowane modele AMP i AMP Extreme.
Nowy ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme - to nie tylko najwyższy poziom wydajności, ale także nowe funkcje i możliwości.

W dniach od 20 do 24 marca, zapraszamy do odwiedzenia stoiska ZOTAC na terenie wystawowym w Hanowerze i zapoznania się ze wszystkimi innowacyjnymi produktami ZOTAC.