foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo Bitdefender

Ukierunkowane ataki i zagrożenia stały się nowym, normalnym zjawiskiem w przedsiębiorstwach na całym świecie. Ponieważ zdarzają się one coraz częściej potrzeba kompleksowej analizy zagrożeń w firmie stała się wręcz obowiązkowa. Bitdefender walczy z tym problemem i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defeder ATP.

Microsoft i Bitdefender opracowali tzw. agentów bezpieczeństwa

W wyniku kooperacji powstało oprogramowanie dla firm, które poszukują dodatkowej ochrony przed zagrożeniami dla serwerów Linux oraz sprzętu urządzeń Mac. Integracja GravityZone Cloud oraz Microsoft Defender Advanced Protection pozwoli na szybkie wykrywanie, przeglądanie, analizowanie oraz reagowanie na cyberataki i naruszenia danych w systemach Mac OS i Linux, które oparte są na WDATP.
Klienci Windows Defender ATP mogą rozszerzyć usługę na urządzenia inne niż te korzystające z oprogramowania Microsoft
Bitdefender pozwala użytkownikom Windows Defender na rozszerzenie usługi ATP na inne urządzenia niż te korzystające z Windows. Wykorzystywać do tego będzie zaawansowane rozwiązanie do ochrony przed zagrożeniami. Dzięki usłudze Bitdefender użytkownicy wszystkich systemów będą posiadali ochronę, a oprogramowanie zapewnia szybkie i dokładnie wykrywanie, a także badanie i reagowanie na ataki.

BITDEFENDER: Zaufanie klientów
Przedsiębiorstwo Bitdefender zostało wybrane do tego partnerstwa ze względu na długoletnią reputację w zakresie najwyższej skuteczności wykrywania złośliwego oprogramowania, a także najmniejszej liczby fałszywych alarmów dla Mac i Linux. Przełomowe technologie oraz najlepsze w swojej klasie rozwiązania zapewniają pełną ochronę przed całym spektrum zagrożeń cybernetycznych.
Współpraca Microsoft i Bitdefender
Cieszymy się, że mamy okazję współpracować z Microsoftem i być partnerem dla posiadaczy Windows Defender ATP. Nasi inżynierowie wykonali wspaniałą pracę polegającą na integracji naszych dwóch produktów, aby klienci Microsoft mogli cieszyć się płynnym interfejsem zarządzania w celu nadzorowania bezpieczeństwa nie tylko w przypadku dużych wdrożeń punktów końcowych Windows, ale także tych z systemem Mac i Linux” – powiedział Vince Schiavo, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży i marketingu firmy Bitdefender.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube