foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Bitdefender

Po raz kolejny Bitdefender triumfuje w niezależnych testach zorganizowanych przez AV-Comparatives. Aplikacje Bitdefender zdeklasowały rywali w wielu konkurencjach. To potwierdza wysoką jakość, a co za tym idzie skuteczność oprogramowania oferowanego przez producenta.

Podsumowanie roku w świecie antywirusów. Bitdefender na czele

Niezmiennie, od lat AV-Comparatives jest jedną z najbardziej uznawanych na całym świecie instytucji, która przeprowadza zaawansowane testy antywirusów. Mowa o wszystkich wersjach, tych na Windows, MacOS jak i Android. Dzięki takim testom jak te organizowane przez AV-Comparatives wiemy który program jest najskuteczniejszy oraz oferujący najbardziej efektywne rozwiązania.

Bitdefender wygrał tegoroczną nagrodę „Product of the Year”, zdobywając oznaczenie „Advanced+” we wszystkich siedmiu testach. Ponadto otrzymał „Złoto” za test „Ochrony w czasie rzeczywistym (łącznie)”, „srebro” za test „ochrony przed złośliwym oprogramowaniem” i „test usuwania” oraz „brąz” za „test wydajności.” Organizator testu docenił także producenta za poradnik nt. obsługi oprogramowania, który jest wyświetlany przy pierwszym uruchomieniu oprogramowania po instalacji.

Bitdefender doceniony
Nagrody roczne za 2017 r. są przyznawane na podstawie ogólnego werdyktu wydawanego po kilku testach: teście ochrony w czasie rzeczywistym, teście wydajności, teście ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, teście fałszywych alarmów oraz teście usuwania złośliwego oprogramowania.
Antywirusy oferują różne technologie chroniące system przed złośliwym oprogramowaniem. To właśnie takie funkcje ochrony są brane pod uwagę w teście ochrony w świecie rzeczywistym, który testuje produkty w realistycznych warunkach korzystania z Internetu. Produkty muszą zapewniać wysoki poziom ochrony bez generowania zbyt wielu fałszywych alarmów i bez konieczności podejmowania przez użytkownika decyzji, czy coś jest szkodliwe, czy nie.
Bitdefender Internet Security jest bardzo prosty w instalacji i użyciu. Kiedy program jest uruchamiany po raz pierwszy, dostępna jest krótka "wycieczka z przewodnikiem" w celu wyjaśnienia poszczególnych funkcji. Oprócz funkcji ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, Bitdefender Internet Security zawiera zaporę ogniową, komponent antyspamowy, ochronę kamery internetowej i ochronę wielopoziomowego oprogramowania ransomware (którego celem jest wykrywanie i zapobieganie szyfrowaniu dokumentów osobistych i innych danych przez programy ransomware).

Pracuj spokojnie, Bitdefender czuwa
Programy docenione przez AV-Comparatives muszą przejść wiele wymagających testów laboratoryjnych przeprowadzanych przez ekspertów. Każda z aplikacji musi udowodnić swoją skuteczność oraz niezawodność. Dlatego też wybierając antywirusa warto zapoznać się z podsumowaniem rocznym. Potwierdza ono fakt, że Bitdefender jest bardzo dobrym produktem zarówno do użytku domowego jak i w przedsiębiorstwie.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube