Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

XTORM: Solid Blue – pancerne kable USB/Lightning dla wymagających

Xtorm Solid Blue – pancerne kable USB/Lightning

Renomowany producent powerbanków, mat solarnych oraz okablowania do urządzeń mobilnych Xtorm wprowadza na polski rynek nową serię kabli USB/Lightning/USB-C – Xtorm Solid Blue. Wszystkie nowości pokryte są kevlarowo-nylonowym oplotem i wykorzystują system XFLEX zapobiegający uszkodzeniom w wyniku zginania.

Na problemy z okablowaniem narzeka większość użytkowników urządzeń mobilnych – niezależnie od tego, czy wykorzystują je tylko do ładowania swoich smartfonów (lub innego sprzętu), czy również do przenoszenia czy synchronizowania danych. Specyfika tych produktów sprawia, że są intensywnie używane, wyginane, zwijane i ściskane – co generuje uszkodzenia i dramatycznie skraca ich żywotność. Co istotne, problem ten jest nie tylko irytujący (gdy sprawia, że nie możemy naładować urządzenia lub przenieść danych), ale może też być potencjalnie niebezpieczny dla użytkownika lub smartfonu/tabletu – uszkodzony kabel może przecież spowodować np. spięcie. Kłopot ten w szczególności dotyczy standardowych, najtańszych kabli, które dołączane są przez producentów do smartfonów czy tabletów itp.
Rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w odpowiednio solidny, odporny na uszkodzenia przewód – taki jak najnowszy produkt firmy Xtorm: Solid Blue. Wszystkie dostępne wersje tego kabla wykonano ze specjalnie dobranych, trwałych materiałów – dotyczy to zarówno przewodów, jak i wtyczek oraz oplotu. Ten ostatni wykonany został z wielowarstwowego, kompozytowego tworzywa, w skład którego wchodzi m.in. nylon oraz włókno DuPont™ Kevlar®. Takie zestawienie materiałów sprawiło, że kable są jednocześnie odpowiednio elastyczne i trwałe (producent informuje, że każdy kabel jest podczas testów zginany ponad 30,000 razy). Istotną ich cechą jest również zastosowanie technologii XFLEX, dzięki której umieszczone na obu końcach przewodu wtyczki są w pełni odporne na zginanie i uszkodzenia (jak wiadomo, to właśnie ten element przewodu jest zwykle najbardziej podatny na awarie).
W skład nowej serii wchodzą cztery modele: USB-A/Lightning, USB-A/USB-C, USB-C/USB-C oraz USB-A/Micro USB. Taki wybór sprawia, że praktycznie wszyscy użytkownicy urządzeń mobilnych znajdą produkt idealny do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy korzystają ze smartfonów i tabletów firmy Apple, urządzeń z systemem Android, czy przenośnych konsoli do gier, kamer sportowych, cyfrowych aparatów itp.
Wszystkie kable z serii mają długość 1 m i są objęte ograniczoną, dożywotnią gwarancją producenta (jej warunki znaleźć można na stronie firmy Xtorm). Cenę produktów z serii Xtorm Solid Blue ustalono na: od 69 (za wersję Micro USB) do 149 zł (USB-C/UCB-C).

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube