Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LEXICON: Procesor dźwięku przestrzennego MC-10

Procesor dźwięku przestrzennego MC-10

Procesor dźwięku przestrzennego Lexicon MC-10 to kolejny nowy produkt Lexicona. Najwyższa precyzja brzmienia, nowoczesne rozwiązania inżynieryjne i najnowsze technologie dają gwarancję wyjątkowej jakości dźwięku oraz obrazu w prywatnym kinie domowym. Wisienką na torcie jest obsługa formatów dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS i DTS: X 3D, system korekcji akustyki pomieszczenia Dirac Live® oraz system dźwięku przestrzennego Logic7 Immersion™.

Lexicon MC-10 został zaprojektowany z najwyższą starannością i dbałością, by najważniejsze komponenty systemu AV klasy premium zostały wykonane z maksymalną efektywnością. Wyeliminowano zbędne połączenia i funkcje oraz skoncentrowano zasoby, aby utrzymać najlepszą w klasie integralność i przetwarzanie sygnału audio i wideo, a także bezkompromisowe zbalansowane oraz single-ended wyjścia analogowe, które mogą być używane równocześnie. Procesor Lexicon MC-10 został wyposażony również w HDMI 2.0a z HDCP 2.2 4K „Ultra HD” i 3D oraz kompatybilność z Dolby Vision.

Audiofilski przetwornik DAC Cirrus CS42528 24 Bit/ 192 kHz, korektor akustyki pomieszczenia Dirac Live®, wyjątkowa dynamika i niskie zniekształcenia zapewniają czyste brzmienie muzyki i filmów. Opatentowany przez Harman system Logic 7 Immersion™ pozwala słuchaczowi otoczyć się bogatym i naturalnym trójwymiarowym dźwiękiem. Elastyczna konfiguracja, Spotify Connect i druga strefa z dźwiękiem, wideo 4K, sterowaniem podczerwienią, triggerami oraz wyjściami XLR i RCA sprawiają, że Lexicon MC-10 to doskonały wybór. Układ analogowy na wejściach i wyjściach jest zoptymalizowany pod kątem niezrównanego zakresu dynamiki, ultra niskich zniekształceń i niezrównanej czystości dźwięku.
Dzięki dekodowaniu Dolby Atmos 7.1.4 i DTS: X 11.1, zbalansowanym wyjściom XLR, niezależnej drugiej strefie z wideo i triggerami, a także kontroli RS232, Ethernet i IR, procesor MC-10 oferuje wyjątkową elastyczność i wygodę. Lexicon ma bogatą historię w profesjonalnym cyfrowym przetwarzaniu dźwięku, a produkty tej marki znajdują się w znakomitej większości światowej klasy studiów nagraniowych. W modelu MC-10 wykorzystano autorski systemem Logic7 Immersion™, który w pełni wykorzystuje głośniki górne z zadziwiającym naturalnym trójwymiarowym dźwiękiem. Dzięki temu Logic 7 Immersion™ zapewnia wrażenia muzyczne, które sprawią, że użytkownik czuje się jak w sali koncertowej, czy studiu z muzykami. Jest to subtelność brzmienia osiągnięta bez poczucia psychoakustycznej obróbki czy efektów. Dolby Vision™ to udoskonalony HDR. Korzystając z tej samej technologii, co najbardziej zaawansowane kino, Dolby Vision™ zapewnia lepszy obraz dzięki wyższej zawartości i lepszej wydajności wyświetlania na telewizorze. Ponieważ technologia Dolby Vision jest preferowaną technologią HDR dla dużych studiów filmowych, twórców i dostawców usług OTT, zapewnia dostęp do większej liczby programów i filmów, które chce się oglądać w HDR.
Lexicon emanuje luksusem i charakteryzuje się rozpoznawalną industrialną stylistyką. Znajdujący się na froncie półcalowy, gruby panel prezentuje się odważne i wykonany jest ze szczotkowanego, anodyzowanego aluminium. Towarzyszy mu solidne, 2-calowe aluminiowe pokrętło zapewniające kontrolę głośności, a także płynne i nieskomplikowane wprowadzanie danych. Obok znajduje się geometryczna matryca przycisków ułożonych w dwa rzędy. Opcje menu panelu frontowego są wyświetlane na 32-znakowym wyświetlaczu, w klasycznym niebieskim kolorze, dobrze znanym miłośnikom marki Lexicon. Ikoniczne logo jest głęboko frezowane w aluminium tworząc poczucie solidności.

Specyfikacja techniczna
- Wejścia liniowe stereo
- Maksymalne wejście 4.5V RMS
- Czułość nominalna 1V, 2V, 4V (regulowana przez użytkownika)
- Impedancja wejściowa 47kΩ
- Stosunek sygnału do szumu (A-wtd ref 100W) normal / stereo direct 100dB / 120dB
- Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz +/- 0,1dB

Wyjścia przedwzmacniacza
- Nominalny poziom wyjściowy 1V RMS
- Impedancja wyjściowa 560Ω
- THD + N (20Hz-20kHz) -100dB

Wyjście słuchawkowe
- Maksymalny poziom wyjściowy do 32Ω 2VRMS
- Impedancja wyjściowa <5Ω

Ogólne
- Napięcie sieciowe 110-120 V lub 220-240 V, 50-60 Hz
- Zużycie energii (maksymalnie) 50W (rozpraszanie ciepła około 170 BTU / godzinę)
- Zużycie energii (bezczynność, typowa) 50W (rozpraszanie ciepła około 170 BTU / godzinę)
- Zużycie energii (czuwanie) <0,5W
- Wymiary W x D (łącznie z zaciskami głośnikowymi) x H (łącznie z nóżkami) 433 x 425 x 171 mm
- Waga (netto) 10,25 kg
- Waga (w opakowaniu) 14,25 kg

Sugerowana cena detaliczna: 25 900 zł

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube