foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo Bitdefender

Gigant handlu internetowego - zachęcony rosnącym zainteresowaniem technologiami wykorzystującymi sztuczną inteligencję - planuje wprowadzić na rynek konsumencki sprzęt AGD kontrolowany przez Alexę, asystenta głosowego Amazonu.

Chcemy, aby klienci coraz częściej korzystali z asystentów głosowych. Dziesiątki tysięcy programistów każdego dnia pracuje nad nowymi usługami i sprzętem zintegrowanym z Alexa Voice. W ostatnim roku liczba dostępnych na rynku urządzeń wzrosła trzykrotnie
– w lipcowym oświadczeniu powiedział Jeff Bezos, dyrektor naczelny Amazon.
Po niedawnym wykupieniu marki Ring (inteligentny dzwonek domowy), firma właśnie ogłosiła zamiar wprowadzenia na rynek kolejnych ośmiu kontrolowanych przez Alexę urządzeń jak kuchenka mikrofalowa, wzmacniacz audio i gadżet samochodowy – donosi CNBC.
W innym komunikacie Bloomberg donosi, że Amazon pracuje nad rozwojem domowych robotów oraz integracji Alexy z inteligentnymi domami przyszłości.
Obawy mają producenci sprzętu AGD dla których Amazon zaczyna stanowić poważną konkurencję. Szczególną obawę budzi możliwość rozwijania przez Amazon zamkniętego ekosystemu urządzeń AGD, co może prowadzić do monopolizacji rynku.
Inteligentne domy przyszłości, wyposażone w dziesiątki urządzeń IoT znacznie poprawią komfort życia. Im więcej urządzeń podłączonych do sieci, tym większe prawdopodobieństwo na lukę w zabezpieczeniach dlatego ciągle otwartym pytaniem pozostaje, jak skutecznie chronić przyszłe gospodarstwa domowe przed atakami. Rozwiązaniem są sprzętowe urządzenia chroniące całą domową sieć, z wszystkimi podłączonymi urządzeniami, jak niedawno wprowadzony na rynek Bitdefender Box” - komentuje Błażej Pilecki, Bitdefender Product Manager z firmy Marken.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube