Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

KINGSTON: Firma wspiera Film Spring Open 2018

Kingston wspiera Film Spring Open 2018

Kingston Technology Company Inc., największy na świecie producent pamięci i rozwiązań technologicznych, pojawi się na Film Spring Open 2018 podczas plenerów organizowanych w Krakowie w dniach 17-26 października.

Plenery Film Spring Open to interdyscyplinarne warsztaty filmowe skierowane do studentów, absolwentów, artystów, producentów, programistów i techników, dotyczące przyszłości sztuki audiowizualnej. Jest to podejście oparte na strategii „uczenia się przez pracę”. Uczestnicy pracują w profesjonalnych warunkach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki partnerom technologicznym, takim jak Kingston, mają do dyspozycji sprzęt wartości ponad 7 000 000 zł. Motywem przewodnim tegorocznej edycji plenerów jest Nowy Model Produkcji, czyli zmiany w branży filmowej i nowe technologie.

Najnowsze rozwiązania technologiczne dostarczają filmowcom zupełnie nowe możliwości i sposoby, przy pomocy których mogą przekazywać swoją artystyczną wizję na ekran” – mówi Michał Bocheński, Business Development Manager Kingston w Polsce. – „Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy wspierać takie projekty jak Film Spring Open. To dla nas zupełnie nowy kierunek i szansa na wsparcie młodych ludzi, których pasją jest sztuka” – dodaje.

Głównym punktem programu październikowego Spring Film Open będzie Sympozjum, które odbędzie się w dniach 20-21.10.2018. W tym czasie na uczestników czekają spotkania z gośćmi specjalnymi, wykłady i prezentacje. Firma Kingston będzie tam obecna ze swoim stoiskiem, na którym zostaną zaprezentowane karty pamięci microSD i SD. Film z zeszłorocznej edycji Sympozjum nowego modelu produkcji można zobaczyć TUTAJ.

Kingston wspierał już inicjatywę Film Spring Open w poprzednich latach, a także w tym roku podczas odbywającej się w Görlitz, wakacyjnej edycji warsztatów, dostarczając filmowcom swoje niezawodne rozwiązania. Do dyspozycji entuzjastów branży filmowej i kinematografii trafiło ponad 30 kart z serii Canvas, a także wysokiej jakości dyski SSD.

Niezawodna linia kart pamięci Canvas pozwala użytkownikom i twórcom na wybór najlepszego dostępnego nośnika pamięci. Karty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać niezawodność oraz wydajność potrzebną do realizacji dowolnego projektu. Przetestowane pod względem wytrzymałości, karty pamięci Canvas sprawdzą się w każdej sytuacji. Seria zawiera trzy formaty, tj. Canvas Select™, Canvas Go!™ oraz Camvas React™. Karty Flash Canvas posiadają dożywotnią gwarancję, darmowe wsparcie techniczne i legendarną już jakość Kingston.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube