Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Komputer-plecak ZOTAC VR GO 2.0

ZOTAC VR GO 2.0

ZOTAC Technology, światowy producent, który od lat znany jest z szeregu technologicznych innowacji, ma zaszczyt poinformować o oficjalnym wprowadzeniu na rynek komputera-plecaka VR GO 2.0 – pierwszej na świecie, zaprojektowanej od podstaw, nowej wersji komputera typu VR Backpack PC. VR GO 2.0 sprawia, że doznania w świecie wirtualnej rzeczywistości są jeszcze lepsze, dzięki umieszczeniu wysokowydajnych podzespołów w jeszcze bardziej kompaktowej, ergonomicznej obudowie.

UWOLNIJ NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ
VR GO 2.0 został zaprojektowany z myślą o uwolnieniu potencjału i możliwości zastosowania technologii VR we wszystkich branżach i firmach, zarówno w dziedzinie rozrywki, zastosowań inżynierskich i rozwoju produktów, szkoleń medycznych, designu, edukacji, obsługi klienta, e-Sportu i wielu innych. Dzięki połączeniu mobilności i wysokowydajnych podzespołów, zmodernizowany komputer-plecak daje możliwość zanurzenia się w realistycznym świecie wirtualnej rzeczywistości, bez kompromisów w zakresie opóźnień i obniżenia jakości obrazu, dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi, dostępnymi na rynku, zestawami gogli VR.

System korzysta z silnego, wydajnego układu graficznego NVIDIA GeForce® GTX 1070 współpracującego z 8 GB pamięci. Procesor Intel® Core™ i7 oraz pamięć DDR4 o pojemności 16 GB dostarczają moc i przepustowość niezbędną do wykonywania intensywnych zadań, zapewniając ultra-płynne wrażenia w świecie VR. Komputer-plecak VR GO 2.0 wyposażony jest ponadto w scentralizowane porty i znajdujące się na górze złącza We/Wy przeznaczone do łatwego podłączenia gogli VR.

BADŹ NIEPOWSTRZYMANYM
Nowa konstrukcja plecaka charakteryzuje się równomiernym rozłożeniem ciężaru, dodatkową piankową wyściółką na plecach i naramiennych pasach, oraz przedłużonej długości oparcia dla pleców, co pozwala odsunąć komputer od pleców, zapewniając maksymalną wentylację i długotrwały komfort użytkowania.

Wymieniane „w locie” akumulatory i zewnętrzna stacja dokująca do ładowania baterii umożliwiają nieprzerwaną pracę komputera nawet przez 1,5 godziny i niemal nieograniczony czas prowadzenia rozgrywki. Plecak wyposażono w dobrze widoczny wskaźnik poziomu naładowania baterii i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy włączany w chwili, gdy akumulator jest bliski wyczerpania.

TANIEC KOLORÓW
Niech kolorowe światło tańczy razem z Tobą w rytm rozgrywki, dzięki nowej generacji oświetlenia SPECTRA 2.0, która korzysta z mocniejszych, adresowalnych diod LED. Kolory są teraz bardziej precyzyjnie dostrojone, a tonalne przejścia barw gładsze. System SPECTRA 2.0 pozwala na unikatową identyfikację wizualną gracza z daleka.

WIĘCEJ NIŻ VR READY
W dwóch prostych krokach, VR GO 2.0 staje się potężnym i kompaktowym systemem do gier. Niezależnie od tego, czy gra rozgrywana jest dynamicznie w przestrzeni całego pokoju, czy wrażenia VR dostępne są tylko siedząco, czy też komputer wykorzystywany jest jak zwykły gamingowy desktop, VR GO 2.0 szybko dostosowuje się do tego, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze we wszystkich gamingowych światach. Podobnie jak wszystkie maszyny klasy ZOTAC Mini PC, plecak PC jest otwarty na wszystkie możliwości. Możesz łatwo zmodernizować lub rozszerzyć pamięć, rozbudować pamięć masową lub swobodnie podłączać dodatkowe akcesoria lub urządzenia peryferyjne, dzięki szerokiej gamie portów.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube