Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Komputer-plecak ZOTAC VR GO 2.0

ZOTAC VR GO 2.0

ZOTAC Technology, światowy producent, który od lat znany jest z szeregu technologicznych innowacji, ma zaszczyt poinformować o oficjalnym wprowadzeniu na rynek komputera-plecaka VR GO 2.0 – pierwszej na świecie, zaprojektowanej od podstaw, nowej wersji komputera typu VR Backpack PC. VR GO 2.0 sprawia, że doznania w świecie wirtualnej rzeczywistości są jeszcze lepsze, dzięki umieszczeniu wysokowydajnych podzespołów w jeszcze bardziej kompaktowej, ergonomicznej obudowie.

UWOLNIJ NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ
VR GO 2.0 został zaprojektowany z myślą o uwolnieniu potencjału i możliwości zastosowania technologii VR we wszystkich branżach i firmach, zarówno w dziedzinie rozrywki, zastosowań inżynierskich i rozwoju produktów, szkoleń medycznych, designu, edukacji, obsługi klienta, e-Sportu i wielu innych. Dzięki połączeniu mobilności i wysokowydajnych podzespołów, zmodernizowany komputer-plecak daje możliwość zanurzenia się w realistycznym świecie wirtualnej rzeczywistości, bez kompromisów w zakresie opóźnień i obniżenia jakości obrazu, dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi, dostępnymi na rynku, zestawami gogli VR.

System korzysta z silnego, wydajnego układu graficznego NVIDIA GeForce® GTX 1070 współpracującego z 8 GB pamięci. Procesor Intel® Core™ i7 oraz pamięć DDR4 o pojemności 16 GB dostarczają moc i przepustowość niezbędną do wykonywania intensywnych zadań, zapewniając ultra-płynne wrażenia w świecie VR. Komputer-plecak VR GO 2.0 wyposażony jest ponadto w scentralizowane porty i znajdujące się na górze złącza We/Wy przeznaczone do łatwego podłączenia gogli VR.

BADŹ NIEPOWSTRZYMANYM
Nowa konstrukcja plecaka charakteryzuje się równomiernym rozłożeniem ciężaru, dodatkową piankową wyściółką na plecach i naramiennych pasach, oraz przedłużonej długości oparcia dla pleców, co pozwala odsunąć komputer od pleców, zapewniając maksymalną wentylację i długotrwały komfort użytkowania.

Wymieniane „w locie” akumulatory i zewnętrzna stacja dokująca do ładowania baterii umożliwiają nieprzerwaną pracę komputera nawet przez 1,5 godziny i niemal nieograniczony czas prowadzenia rozgrywki. Plecak wyposażono w dobrze widoczny wskaźnik poziomu naładowania baterii i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy włączany w chwili, gdy akumulator jest bliski wyczerpania.

TANIEC KOLORÓW
Niech kolorowe światło tańczy razem z Tobą w rytm rozgrywki, dzięki nowej generacji oświetlenia SPECTRA 2.0, która korzysta z mocniejszych, adresowalnych diod LED. Kolory są teraz bardziej precyzyjnie dostrojone, a tonalne przejścia barw gładsze. System SPECTRA 2.0 pozwala na unikatową identyfikację wizualną gracza z daleka.

WIĘCEJ NIŻ VR READY
W dwóch prostych krokach, VR GO 2.0 staje się potężnym i kompaktowym systemem do gier. Niezależnie od tego, czy gra rozgrywana jest dynamicznie w przestrzeni całego pokoju, czy wrażenia VR dostępne są tylko siedząco, czy też komputer wykorzystywany jest jak zwykły gamingowy desktop, VR GO 2.0 szybko dostosowuje się do tego, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze we wszystkich gamingowych światach. Podobnie jak wszystkie maszyny klasy ZOTAC Mini PC, plecak PC jest otwarty na wszystkie możliwości. Możesz łatwo zmodernizować lub rozszerzyć pamięć, rozbudować pamięć masową lub swobodnie podłączać dodatkowe akcesoria lub urządzenia peryferyjne, dzięki szerokiej gamie portów.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube