foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Elite 75t - douszne prawdziwie bezprzewodowe słuchawki 4-tej generacji

Jabra, lider w dziedzinie komunikacji i rozwiązań dla firm, prezentuje dziś prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne 4-tej generacji, Jabra Elite 75t. Nowe słuchawki zostały zaprojektowane, aby działać dłużej i gwarantować jeszcze lepsze dopasowanie. Bazując na tych samych doskonałych parametrach dla połączeń i muzyki, które pokochali fani Elite 65t, Elite 75t podnosi poprzeczkę w zakresie żywotności baterii, rozmiaru zastawu oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Jabra posiada ponad 150-letnie doświadczenie w inżynierii dźwięku, w tym udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie true wireless. Elite 75t korzysta z platformy o niższej mocy oraz technologii łączności zastrzeżonej przez siostrzaną firmę GN Hearing. Powstały w oparciu o know-how z zakresu miniaturyzacji, pozyskany w procesach powstawania prawdziwie bezprzewodowych produktów z linii Elite wszystkich dotychczasowych generacji.
Słuchawki Elite 75t zapewniają większy komfort dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi wkładek dousznych. Wkładki douszne zostały dokładnie przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowania, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że bez względu na to w jaką aktywność będą zaangażowani, słuchawki pozostaną na swoim miejscu. Niewielki rozmiar słuchawek sprawia, że prezentują się bardzo elegancko nawet w mniejszych uszach, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.

Zdefiniowanie kluczowych potrzeb użytkowników
Jabra opracowała symulację komfortu i dopasowania na podstawie tysięcy skanów uszu użytkowników z całego świata, aby określić najbardziej optymalny kształt i rozmiar w technologii 3D. Idąc o krok dalej, Jabra zebrała również cenne spostrzeżenia na temat potrzeb i preferencji użytkowników, aby określić podstawowe wyzwania stojące przed rozwiązaniami true wireless.
Okazało się, że wzrosło zapotrzebowanie konsumentów na dłuższą żywotność baterii. Ponadto konsumentom zależy na lepszym dopasowaniu do ucha oraz na tym, aby w łatwy sposób łączyć się z urządzeniami. Nowy produkt Jabra z rodziny Elite wydaje się być odpowiedzią na te potrzeby zapewniając do 28 godzin pracy, gdy korzystasz z etui z funkcją ładowarki oraz 7,5 godziny bez koniecznośi dodatkowego ładowania. Osoby zabiegane docenią możliwość szybkiego ładowania za pomocą USB-C, które doskonale wpisuje się w realia nowoczesnego życia w biegu. W późniejszym terminie zostanie również wprowadzony na rynek wariant ładowania bezprzewodowego.
Sprytne posunięcie inżynieryjne sprawia, że nowy kompaktowy rozmiar spełnia oczekiwania użytkowników, a mianowicie nadal gwarantuje solidną łączność, trwałość, łatwość użytkowania oraz doskonałą jakość połączeń i muzyki. Wykonywanie i odbieranie połączeń to wspaniałe doświadczenie dzięki 4-mikrofonowej technologii wzbogaconej o najnowsze algorytmy redukcji szumów i odgłosów wiatru. Ta funkcja daje gwarancję doskonale brzmiących rozmów nawet w zatłoczonym miejscu, takim jak ulica lub metro. Jabra poprawiła także wygodę korzystania z etui ładującego poprzez zapewnienie łatwiejszego dostępu i dodanie magnesów.
René Svendsen-Tune, CEO firmy Jabra, powiedział: „Nasza najdonioślejsza wiadomość na IFA 2019 jest jednocześnie najmniejszą z dotychczasowych. Udoskonalenie świetnego produktu było złożonym przedsięwzięciem i właśnie to osiągnęliśmy. Stworzyliśmy słuchawki douszne wysokiej jakości, zapewniające najwyższą wygodę oraz żywotność baterii, dopasowaną do potrzeb dzisiejszego zabieganego stylu życia. Cieszymy się, że możemy powitać Elite 75t, czyli nasz najnowszy, najbardziej innowacyjny produkt z nagradzanej serii Elite ”- dodał.
Dzięki Elite 75t możesz natychmiast połączyć się z Alexa *, Siri® lub Google Assistant ™, aby wykonać różne czynności za pomocą poleceń głosowych, w tym ustawić spotkanie, znaleźć wydarzenie w pobliżu lub odczytać wiadomość. Bluetooth 5.0 pozwala użytkownikom bezproblemowo podłączyć Elite 75t do smartfonów.
Aplikacja Jabra Sound + pozwala wybrać wybrać asystenta głosowego, dostosować profile muzyczne za pomocą korektora dźwięku, ustawić stopień słyszalności otoczenia (HearThrough), dostosować jakość połączeń, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko.
Elite 75t będzie dostępny w dwóch kolorach - Titanium Black i Gold Beige. Pojawi się również czarna wersja dostępna wyłącznie dla Best Buy w USA.

Najważniejsze cechy i specyfikacja:
• Nowy kompaktowy kształt słuchawek dousznych przetestowany pod kątem wygody i bezpiecznego dopasowania
• Ponad 7,5 godziny pracy na baterii, do 28 godzin z etui do ładowania
• Technologia 4 mikrofonów zapewnia krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu
• Szybkie ładowanie dzięki USB-C
• Niezawodna prawdziwa łączność bezprzewodowa bez zanikania dźwięku
• Spersonalizowane brzmienie muzyki dzięki korektorowi dźwięku dostępnemu w aplikacji Jabra Sound +
• Trwałość IP55 i 2-letnia gwarancja na uszkodzenia spowodowane przez kurz
• Dostęp za dotknięciem jednego przycisku do Amazon Alexa **, Siri® i Google Assistant ™
• Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami z obsługą Bluetooth
• Dedykowana aplikacja Jabra Sound + jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android

* Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +
** W zależności od systemu operacyjnego

Ceny i dostępność:
Zestaw Jabra Elite 75t dostępny będzie od połowy października 2019 r. w cenie 199 USD / EUR.
O dokładnej dacie wejścia produktu na rynek w krajach regionu CEE, w tym w Polsce, będziemy informować niebawem.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube