foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Spis treści

Manta Multimedia to chyba „najpłodniejszy” w tablety producent na polskim rynku. W ciągu kilku ostatnich lat portfolio Manty wzbogaciło się o sporą liczbę modeli tych urządzeń. Na stronie internetowej znajduje się 26 modeli 7 i 10-calowych. Przez moje laboratorium testowe przewinęło się kilka z nich, a dziś mogę Wam przybliżyć kolejny model –Duo Power 3G 10” IPS oznaczony symbolem MID1004 3G.

tablet manta duo power 10 3g mid1004 3g 1 20131120 2088575505

Osoby, które zetknęły się z produktami Manty wiedzą, że są to produkty najczęściej niskobudżetowe, które zdobywają rynek przede wszystkim ceną. Cena pociąga za sobą oczywiście jakość, muszę jednak przyznać, że od momentu gdy pierwsze tablety z logo tej firmy pojawiły się na naszym rynku, ich jakość zdecydowanie się poprawiła. Co prawda ostatnie modele wizualnie nie różnią się zbyt wiele od siebie, ale wnętrze co chwilę (czyli co model) zmienia swoją konfigurację.
Opakowanie, w jakim dociera tablet do rąk użytkownika nie zmienia swojej szaty graficznej. Ciągle jest to sztywne pudełko, w którym znajduje się tablet, zasilacz, przejściówka microUSB – USB, oraz przewód microUSB – USB, instrukcja i oczywiście karta gwarancyjna. Odpowiednie ikony informują nas o możliwościach urządzenia, a z boku i na spodzie umieszczono specyfikację w różnych językach.

tablet manta duo power 10 3g mid1004 3g 5 20131120 1454314709W odróżnieniu do innych tabletów Manty, obudowa tego modelu wykonana została częściowo ze szczotkowanego aluminium. Jedynie krótsze boki tabletu zostały wykończone ciemniejszym tworzywem, które doskonale się harmonizuje się pod kątem kolorystycznym. W tylnej części, na środku w chromowanym gnieździe umieszczono kamerę 2 MPix. Po bokach kamery umieszczono wylot głośników. Tu trochę pomarudzę, bo trzymając tablet przez sobą, tak naprawdę wysyłamy sygnał od siebie. Wpływa to na jakość dźwięku, który słyszymy. Prawy bok tabletu (patrząc na jego ekran) został wyposażony w gniazda i przyciski sterujące. To tutaj w górnej części znajdziemy przycisk zasilania oraz przyciski regulujące głośność. Pod nimi ukryte pod klapką znajdują się: gniazdo kart microSD, port microHDMI, port microUSB oraz gniazdo na kartę SIM. Poniżej, już bez ochrony klapki znajduje się gniazdo zasilania, mikrofon i gniazdo słuchawkowe. Przód tabletu to szeroka czarna ramka wyświetlacza otaczająca jego właściwą część roboczą oraz kamera umieszczona na środku górnej krawędzi. Ta kamera służy do wideorozmów, jej rozdzielczość to 0.3 MPix, co jest standardem dla producentów z dolnej i średniej półki cenowej. Według mnie w zupełności ona wystarczy do prowadzenia wideo rozmów. Na koniec tej części opisującej tablet wspomnę jeszcze, że na jego „plecach” jest dostępny otwór, w głębi którego jest ukryty przycisk resetujący system.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube