IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test mouse bungee Genesis Vanad 750

  • Opublikowano: środa, 26, lipiec 2017 08:36
  • 30 Lis

Mouse bungee to akcesorium, które powoli wkracza na salony graczy. Jeszcze parę lat temu nie znane, teraz znajduje się praktycznie w ofercie każdej firmy produkujące akcesoria dla miłośników gier komputerowych. Do tej pory przybliżyłem Wam dwa takie akcesoria, jedno z katalogu firmy Easars i jedno firmy Ravcore. Dziś opowiem o trzecim modelu, tym razem firmy Genesis. Przedstawiam Wam Vanad 750.

Konstrukcja

To bungee nie odbiega kształtem od wcześniej opisanych modeli. Podobnie jak w tamtych przypadkach, tak i tu mamy do czynienia z trójkątną podstawą i "ogonem", która przypomina w kształcie skorpiona. To co dostarcza nam Genesis, to tak naprawdę trzy elementy: podstawa, ogon i przewód USB 3.0. Korpus wykonano z dobrej jakości tworzywa wystylizowanego na metal. Krzywizny i przerwy nadają mu ciekawego kształtu, który doskonale wpasowuje się w "agresywną" koncepcję urządzeń dla graczy. Czerwone, nastrojowe podświetlenie świetnie komponuje się z grafitowo-czarną kolorystyką obudowy budując przyjemny nastrój w przyciemnionym pomieszczeniu graczy. Podobnie jak w przypadku Easars EA72 Hellbenter, nie ma tu żadnych nóżek, które zapewniałyby odpowiednią przyczepność. Cała podstawa ściśle przylega do powierzchni biurka, a ponieważ wykonano ją z tworzywa o dobrej przyczepności (producent pisze o gumie, ale w dotyku nie czuje się gumowej powierzchni), byle pociągnięcie nie przesunie Vanad 750. Zwłaszcza, że akcesorium ma też swoją wagę. Wewnątrz jej obudowy umieszczono hub z trzema gniazdami USB 3.0, gniazdo kart pamięci microUSB oraz gniazdo microUSB.

mouse bungee genesis vanad 750 5 20170726 2049058530

Mouse bubee Genesis Vanad 750

Drugi element konstrukcji, czyli "ogon skorpiona" wykonano z silikonu. Montujemy go wsuwając w odpowiednie prowadnice, które zapewniają jego stabilizację. Na jego górnej krawędzi przygotowano wyżłobienie, w którym umieszczany jest przewód myszki. Szczelina, jest na tyle duża, by przewód lekko wchodził i mógł się przesuwać (z lekkim oporem), a jednocześnie na tyle wąska, by nie wypadał przy nadmiernym luzie.
Całość prezentuje się bardzo elegancko, zwłaszcza z podświetleniem w ciemnym pomieszczeniu. Solidna konstrukcja daje pewność długiej żywotności akcesorium, a możliwość rozłączenia podstawy i prowadnicy przewodu umożliwia łatwy i bezpieczny transport.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube