Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Regulamin dodawania komentarzy na www.blogotech.eu

 • Opublikowano: poniedziałek, 13, listopad 2017 17:21
 • 13 Lis
 1. BlogoTech.eu daje możliwość internautom dodawania opinii do publikowanych artykułów.
 2. Możliwość tę mają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet.
 3. Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. BlogoTech.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników.
 4. Użytkownik wyraża zgodę na publikowanie podanego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail na liście opinii, a także na przetwarzanie danych osobowych przez BlogoTech.eu w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dn., 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie w opiniach treści:
  - sprzecznych z prawem,
  - obscenicznych lub promujących przemoc,
  - obrażających inne osoby, które wyraziły opinię,
  - reklamowych,
  - uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe czy naruszające zasady Netykiety,
  - szkalujących osoby publiczne i prywatne,
  - pomówień i nieuzasadnionych oskarżeń dotyczących firm i osób prywatnych.
 6. BlogoTech.eu zastrzega sobie prawo do wykasowania lub edycji opinii umieszczonych w serwisie:
  - zawierających linki do prywatnych i komercyjnych stron internetowych,
  - merytorycznie bez związku z komentowaną treścią,
  - jednobrzmiących lub/i zamieszczonych w wielu wątkach przez jednego użytkownika,
  - stanowiących odpowiedzi na uprzednio usunięte posty.
 7. Opinie do artykułów w poszczegółnych działach podlegają zaostrzonej moderacji w trosce o jakość i merytorykę prezentowanych treści.
 8. BlogoTech.eu blokuje komentarze, w których zwracana jest uwaga na błędy pisarskie popełnione w publikowanych artykułach. Za zwrócenie uwagi na każdy błąd bardzo serdecznie dziękuję.
 9. BlogoTech.eu zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do forum użytkownikowi, który w sposób nagminny będzie naruszał postanowienia pkt. 5 i 6 Regulaminu.
 10. BlogoTech.eu zastrzega sobie możliwość przeredagowywania nagannych fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu. W szczególnych przypadkach BlogoTech.eu zastrzega sobie możliwość ich usuwania.
 11. Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. BlogoTech.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące komentarzy proszę wysyłać bezpośrednio na adres blogotech {eta} blogotech.eu