foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

XTRFY M42 RGB

Xtrfy to mało znana w naszym kraju marka akcesoriów komputerowych. A ta szwedzka firma ma już dziewięć lat doświadczeń na rynku. I bogate portfolio słuchawek, klawiatur, myszek i podkładek. Dziś przybliżę Wam myszkę – model M42 RGB.

 

Bitcoin

Jedną z dużych zalet kryptowaluty w porównaniu z innymi systemami finansowymi jest to, że żadna konkretna firma, bank centralny ani rząd nie ma nad nią kontroli. W rzeczywistości to niekoniecznie jest prawdą. Naukowcy, którzy pracowali nad raportem zleconym przez Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), odkryli, że w tych rzekomych zdecentralizowanych systemach mogą istnieć "niezamierzone centralności".

Sterowanie samochodem przy pomocy ruchu głową

Były zawodnik Indy Racing League, Sam Schmidt, przeciera szlaki dla nowej technologii jazdy. Współwłaściciel zespołu Arrow McLaren SP ukończył charakterystyczny podjazd pod górę podczas tegorocznego Goodwood Festival of Speed, używając ruchów głowy i oddechu do kierowania swoim samochodem.

Amazon otwiera centrum badań nad sieciami kwantowymi

Od dłuższego czasu kilka dużych firm, takich jak IBM i Google, pracuje nad projektami obliczeń kwantowych. Do grupy tej dołączył też Amazon, który w ubiegłym roku otworzył AWS Center for Quantum Computing. Firma już od 2019 roku za pośrednictwem Amazon Web Services oferuje obliczenia kwantowe. Teraz dzięki nowemu centrum obliczeniowym rozszerza swój zakres działania. Docelowo chce przy pomocy swojego centrum stworzyć sieć kwantową.

Mikrofon Synco G1T

Smartfony stały się doskonałym narzędziem, przy pomocy którego można nagrywać filmy. Producenci dbają o to, by zaawansowana optyka pozwalała rejestrować obraz wysokiej jakości, a zaawansowane oprogramowanie oferuje różne możliwość ostrzenia, przybliżania i oddalania, tworzenie panoram i wiele innych efektów, które wzbogacają video. Jest jednak jedna rzecz, której producenci smartfonów nie mogą „przeskoczyć” – nagrać wysokiej jakości dźwięk z odległości kilku metrów. I tu pojawia się miejsce dla takich akcesoriów jako G1T firmy Synco. Spójrzcie, jak mały zewnętrzny mikrofon może pomoc kręcić Wam ciekawe filmy.

Korea Południowa ma swój własny transport orbitalny

Korea Południowa właśnie zrobiła ważny krok w kierunku stania się krajem kosmicznym. Kraj z powodzeniem, przy pomocy wyprodukowanej w kraju rakiety umieścił na orbicie satelitę. 200-tonowy pojazd Nuri Koreańskiego Instytutu Badań Kosmicznych (znany również jako Korea Space Launch Vehicle-II) przewiózł zarówno działającego satelitę, jak i manekina na orbitę na wysokości 700 km.

Powłoka roślinna zastąpi plastikowe folie spożywcze?

Cały czas narzekamy na folię, w której grzęźnie nasza cywilizacja. Naukowcy na różne sposoby próbują zwalczyć jej monopol i trzeba przyznać, że czasami odnoszą na tym polu sukcesy. Ostatnio grupa specjalistów z Rutgers University i Harvard University wzięła na cel folię spożywczą i wygląda na to, że znaleźli coś, co może ją zastąpić.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube