Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test projektora Philips PicoPix 3410

  • Opublikowano: niedziela, 04, maj 2014 06:24
  • 04 Maj

Spis treści

Kiedy kilka lat temu pojawiły się pierwsze projektory multimedialne, nikt nie spodziewał się, że w ciągu kilku lat, olbrzymie urządzenia zmniejszą się do takiego rozmiaru, który pozwoli schować je do kieszeni. W moje ręce trafił projektor Philipsa model PPX3410, który co prawda do kieszeni nie za bardzo wejdzie - ale też dużo mu do tego nie brakuje - ma za to inne plusy (i minusy). Jeśli chcecie się przekonać jakie, przeczytajcie mój test tego urządzenia. 

projektor philips picopix 3410 1 20140502 1859878319

Producent zadbał o to, by projektor dotarł do nas w jednym kawałku. Umieścił go w twardym kartonowym pudełku i nie zapomniał o umieszczeniu na nim znaczka „No.1 in Europe”. To czy faktycznie PicoPix 3410 zasługuje na ten znaczek okaże się za chwilę. W każdym razie na opakowaniu oprócz informacji czysto marketingowych mamy również rysunek prezentujący interfejsy umieszczone z tyłu projektora oraz informację o tym, co razem z projektorem otrzymamy w komplecie. Całe wyposażenie, czyli: zasilacz, pilot, przewód miniUSB/USB, przewód miniHDMI/ HDMI oraz pokrowiec ukryto pod umieszczonym w pudełku PPX3410.
Projektor to mała kostka o wymiarach 105x105x31, 5 mm. Obudowę wykonano z tworzywa – górną powierzchnię z białego połyskliwego, natomiast boki i dół z ciemnego. Cała ciemna część została wystylizowana na plaster miodu, którego niektóre komórki są otworami wentylacyjnymi. Z prawej i lewej strony pod obudową ukryto głośniki, z lewej dodatkowo znajduje się wylot ciepłego powietrza. Na górnej powierzchni umieszczono duży przycisk, który służy do przemieszczania się po menu i zatwierdzaniu wybranych opcji, pokrętło regulujące ostrość obrazu oraz przycisk cofający ostatnio wybraną akcję. Z przodu umieszczono obiektyw. Jest on umieszczony głęboko w obudowie, co chroni go przed zabrudzeniem, ale jednocześnie utrudnia czyszczenie w przypadku, gdy już do tego dojdzie. Z lewej strony umieszczono port USB, natomiast z prawej przełącznik suwakowy, przy pomocy którego włączamy projektor. Tutaj też znajdziemy gniazdo A/V. Z tyłu natomiast zlokalizowano gniazdo zasilania, miniUSB, gniazdo kart pamięci SD, miniHDMI oraz gniazdo słuchawkowe.

projektor philips picopix 3410 5 20140502 1405509506Dół projektora jest lekko zaokrąglony, dzięki czemu opiera się on na specjalnej gumowej podkładce w kształcie prostokąta. W jego środku znajduje się uchwyt do montażu projektora na stelażu. Oprócz tego znajdziemy tutaj również gniazdo połączeniowe Pico Station.
Mała, kompaktowa obudowa prezentuje się dobrze. Widać, że Philips zadbał o jakość wykonania, o czym świadczą: dobra jakość materiałów i dobrze spasowana obudowa. Nie ma się, do czego przyczepić. No może z wyjątkiem obiektywu – przydałaby się jakaś klapka, która chroniłaby przed jego zanieczyszczeniem.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube