Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test odtwarzacza mp3 Cowon iAudio E3

  • Opublikowano: niedziela, 29, czerwiec 2014 05:55
  • 29 Cze

Wydawałoby się, że w erze takich urządzeń przenośnych jak smartfon czy tablet, odtwarzacze mp3 to już przeżytek. Jednak producenci przenośnych odtwarzaczy nie dopuszczają do siebie takich myśli, dlatego wciąż wprowadzają na rynek nowe modele licząc na to, że ergonomią i jakością przekonają potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich produktów. Taką też nadzieję ma zapewne Cowon, koreański producent akcesoriów audio, wprowadzając na rynek nowy odtwarzacz iAudio E3. Ja go Wam przybliżę, a Wy zastanówcie się czy warto w niego zainwestować.

odtwarzacz mp3 cowon iaudio e3 3 20140627 1385996251

Dzisiejsze odtwarzacze audio w niczym nie przypominają dawnych Walkmanów czy przenośnych CD Playerów. Są małe, sprawiają wrażenie delikatnych, ale … są wytrzymałe i sporo mogą. A dzisiejsza technologia pozwala na to, by zamiast tradycyjnej ładowarki 230V, zastosować zasilanie w postaci USB. I z takiej opcji skorzystał też Cowon dołączając do E3 moduł zasilający z jednej strony zakończony wtykiem USB, a z drugiej wtykiem jack 3.5mm. Kolejnym akcesorium, które znajdziemy w zestawie są słuchawki douszne, popularnie zwane pchełkami. One również są zakończone wtykiem typu jack 3.5 mm, co wskazuje na to, że zamontowane w odtwarzaczu gniazdo może zarówno przesyłać dźwięk, jak i go zasilać. Okrągły przewód ma długość ok. 1.5 m. W odległości ok. 30 cm od słuchawek znajduje się rozdzielacz, który jeden przewód dzieli na dwa osobne kanały. Producent dorzucił w komplecie gumkę, która zbiera oba kabelki, możemy więc regulować długość pojedynczych przewodów.
Odtwarzacz iAudio E3 ma nietypowy, nieregularny kształt. Możemy go podziwiać przez przezroczystą osłonę opakowania, w które Cowon zapakował playera. Jak wygląda odtwarzacz najlepiej pokażą zdjęcia, ja tylko do nich dodam, że ma on długość 89 mm, szerokość 31,4 mm i wysokość w najcieńszym miejscu 2 mm i 12 mm w najwyższym. Gdyby nie to, że elektronika odpowiedzialna za pracę wyświetlacza potrzebuje trochę miejsca, to cały odtwarzacz miałby kształt małego płaskiego prostokąta. Wyświetlacz nie jest duży, ma cztery linie, w których wyświetlają się ikony statusu urządzenia, tytuł utworu, pasek postępu i czasy: aktualny odtwarzania oraz cały czas trwania utworu.

odtwarzacz mp3 cowon iaudio e3 5 20140627 1840384552

Pod wyświetlaczem znajduje się siedem czujników dotykowych. Ich położenie zaznaczono na obudowie odpowiednimi opisami: Menu, List i strzałkami, które wskazują kierunek przewijania utworu lub menu. Na górnej krawędzi, umieszczono gniazdo, które jak już pisałem jest trzypoziomowym interfejsem. Pozwala ono przesyłać dźwięk, dane oraz energię zasilającą player i jego akumulator. Obok tego gniazda umieszczono przycisk włączający odtwarzacz. Na jednej z bocznych krawędzi umieszczono mikrofon, który pozwala zamienić player w dyktafon. Niestety jest to mikrofon mono.
iAudio E3 oferowany jest w białym kolorze (można też kupić go w kolorze czarnym), jedynie tył jest trochę ciemniejszy. Kompaktowa obudowa, w której praktycznie nie widać miejsc łączenia, jest sztywna i chociaż może sprawiać wrażenie delikatnej to jest solidna. Nie zaszkodzi jej upadek na beton nawet z dużej wysokości.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube